Pentium 4 sistem ne kadar eder?

OmerBRN

Centipat
Makaleler
4
Yer
Ankara/Mamak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ5 4460 3.20GHz
GTX960 (2GB) Ekran Kartı
DDR3 8GB 1600MHz RAM
256SSD(SAMSUNG) , 320HDD(WD BLUE)
Gigabyte Z97X Gaming 3
Ustam Radeon 9600 ve Intel Pentium 4 (3.07GHz) bilgisayarı kaça satabilirim? Herhangi antikalığı veya maddi değeri var mı? Yoksa dursun hatıralarımı depolasın :)

Özellikler:
Intel Pentium 4 (3.07 GHz Cift çekirdek)
Radeon 9600 XT Ekran kartı (128MB)
1024+512=1.5GB DDR RAM
80GB IDE HDD
(Bu arada yorumlarımı bu sistem üzerinden yapıyorum. Windows 7 kurulu, XP ile Age of Empires bile açılmıyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
10 kuruş veririm (!).
Bu sistemi eskiciye versen mızmızlanır. Sende kalsın. Satamazsın dolandırmaz isen.

Oooo yakıyor bu sistem. Bence sende kalsın değersizleştirme. :D
Hocam ciddi misiniz? Benim için gerçekten manevi değeri paha biçilemez.İçinde 28gb fotoğrafım var. Hatta şimdi o bilgisayardan yazıyorum:)

10 kuruş veririm (!).
Bu sistemi eskiciye versen mızmızlanır. Sende kalsın. Satamazsın dolandırmaz isen.
Asla dolandırmam hocam. Belki 10 sene sonra çalışırsa antika diye değerlenir (!)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ciddi misiniz? Benim için gerçekten manevi değeri paha biçilemez.İçinde 28gb fotoğrafım var. Hatta şimdi o bilgisayardan yazıyorum:)

Asla dolandırmam hocam. Belki 10 sene sonra çalışırsa antika diye değerlenir (!)
*Sadece öneri: Ramlerin biri 1 GB biri yarım GB olmaz. Sadece 1 GB kullan. Ayrı sat o 512 MB'yi de.

Hocam DDR RAM bulmak çok zor be ya. 1GB ile zar zor çalışır bence. Zaten Windows XP de sorun çıkarttığıiçin Windows 7 kullanıyorum.(tarayıcıya girmediği için)

2008-2009 yılına kadar üretilmiş işlemci. 30-40 sene beklerseniz antika olarak satabilirsiniz. İyi bir şey eder sanırım o zaman.
Hocam soket 478den bile önceki bir soket kullanıyor. Anakart üstünde PCİ-Express girişi yok. AGP var sadece. Hatta Sata girişi bile yok. Baya eski bir şey. :)N15235

Geri
Yukarı