Pentium 4 ve HD4350 tabanlı sistemi upgrade

bahadr601

Hectopat
Daha fazla  
Meraba arkadaşlar elimde eski bir sistem var ve ideal bi konuma getrmek istiyorum yardımcı olursanız çook sevinicem ana kart bu
asustek computer inc p5vd2 vm se suan pentium 4 var islemci ben bunu intel core 2 duo 6700 ile degiştsem ve ek olarakta 2 gb ddr2 667 ghz hıznda bir ram alsam ideal bi hale gelir mi oyun filn oynamiyorum fazla ekran kartimda bu Radeon HD4350 lütfen biraz fikir verin yatrm yapmk sacma olur demeyin imkanim kısitlı maglesef :)

4 degilde 2 alsam yetmez mi oyun oynamiyorum :-D intel duo ya yeter zaten o 2 gb ypcm tek sey ödev filn bukdr arada bi oyun oynarm cs filn ole agr oyunlr degil tabi :)

İşlemciyi değiştirip, ramleri 4 gb bulabilirsen alabilirsin. Eğer oyun oynamıyorum ama değiştireyim dersen gtx 750 ti tavsiye ederim.
Assassins Creed: oynarım bi oynarsam 2 gb ram yeterki olur dige düşünüyorum ekran kartı zaten kasmaz bu oyunda :-D

4 degilde 2 alsam yetmez mi oyun oynamiyorum :-D intel duo ya yeter zaten o 2 gb ypcm tek sey ödev filn bukdr arada bi oyun oynarm cs filn ole agr oyunlr degil tabi :)

Assassins Creed: oynarım bi oynarsam 2 gb ram yeterki olur dige düşünüyorum ekran kartı zaten kasmaz bu oyunda :-D

2 gb gayet yeterlidir de 4 gb yaparsan bilgisayar daha rahatlar :D Yinede sen bilirsin.

İmkanim yokki olsa ne pc,ler toplarm :-D 3 kasadn en iyi olni secip herseyi ona taktm bide atiyolrdi kasalari net cafe sahibi :-D bedava bi pc olmus oldu 250 tl masraf ypcm sadece islemci ram e zaten digerinide aldmda 4 gb alırım :-D islmci 150tl 2gb 677ram sogutuculu 66tl :) bide bios overclock ettirim 20tl biti :-D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı