Çözüldü Pentium B950 sistemde CS 1.6 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yumurtaseverim

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Pentium B950
4 gb 1333 mhz RAM
Dahili intel hd graphics ekran kartı
120 GB wd green SSD
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB 800MHz
Ekran kartı
HD Graphics
İşlemci
Pentium B950
8 yıllık CS 1.6 oyuncusuyum. Uzun süredir evde internet yoktu bende geçenlerde kendime bir tarife yükledim. İnterneti 2006 model ihtiyara bağladım ve Steam'de güncellemeyi görüp yükledim. Şimdi ise oyun açılmıyor. Yani bu görüntüden sonraki ilk mouse tıkında kapanıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20231208_170434.jpg
    IMG_20231208_170434.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 17
Çözüm
8 yıllık CS 1.6 oyuncusuyum. Uzun süredir evde internet yoktu bende geçenlerde kendime bir tarife yükledim. İnterneti 2006 model ihtiyara bağladım ve Steam'de güncellemeyi görüp yükledim. Şimdi ise oyun açılmıyor. Yani bu görüntüden sonraki ilk mouse tıkında kapanıyor.
Hocam oyunun özelliklerinden "Betalar" kısmından "25.yıl güncellemesi" seçeneğini seçin ve gerekli dosyalar insin.
Hocam oyunun özelliklerinden "Betalar" kısmından "25.yıl güncellemesi" seçeneğini seçin ve gerekli dosyalar insin.

Çözüm
Hocam oyunun özelliklerinden "betalar" kısmından "25.yıl güncellemesi" seçeneğini seçin ve gerekli dosyalar.

Hocam oyunun özelliklerinden "betalar" kısmından "25.yıl güncellemesi" seçeneğini seçin ve gerekli dosyalar insin.

Beni favorimden ayrılmaktan kurtardığınız için çok teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı