Pentium B960 sistem GTA 4 kaldırır mı?

MuffinGrad

Centipat
GTA 4 kaldırmazsa bile rahat oynayacağım oyun önerir misiniz?

Adsız.png

İşlemci kötü. Dahili GPU olduğunu düşünürsek zaten optimizasyon sorunu olan bir oyunu işlemcinin dahili grafik yongası ile oynayamazsınız. GTA San Andreas oynayabilirsiniz IV yerine, zaten San Andreas IV'ten kat kat güzel bir oyun.
Dahili GPU ile kısmen oynanır diye biliyorum. En azından açar diye bu yorumu yaptım.
Açmakla kaldırmak aynı şey değil. Açıp 10 FPS'de oynamak var. Bu kaldırmak mı oluyor şimdi?

Dahili GPU ile kısmen oynanır diye biliyorum. En azından açar diye bu yorumu yaptım.
Intel HD Graphics 2000 ile zor oynar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodaki performans kadar bile performans alamayacak.
Komik veya kızdırıcak bir şey söylemedim sorun nedir acaba?
Ekran kartı mı? Bilgisayarımda Intel Hd Graphics var ve 25 fps 30 fps alıyorum 1.87 Gb RAM'im var.Rahat rahat oynarsın.Ama oyunun optimazyon sorunu var belki de oynatmayabilir.
Dinleyin şimdi, öncelikle bu forum imla kurallarında Hitler gibidir. Öncelikle düzgün yazmanızı tavsiye ederim. Ayrıca Intel HD Graphics yazıp geçilmiyor. 2000 var 3000 var 4000 var sonrası öncesi var. Böyle bir karara nasıl vardınız anlayamıyorum. Bu şekilde bir yorum yapamazsınız. Yaptığınız yorum yanlış olduğu için güldük, gayet normal. Bilginiz olmayan konuda yorum yapmayın lütfen. Önce rahat rahat oynarsın yazıp sonra optimizasyon sorunlu, belki de oynayamazsın yazmak da ayrı gülünç bir durum. Şey ayrı yazılır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı