Pentium Dual-Core E6300 Sisteme 1000 TL'ye ekran kartı tavsiyesi?

landers

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Pentium Dual-Core E6300 2.8GHz İşlemci
6GB RAM
1280X1024 Monitör

Şu an kullandığım sistem bu, yaza doğru AMD tabanlı bir sistem toplamak istiyorum. Şu an 1000TL bütçe ile alınabilecek en uygun ekran kartı nedir? Bu sistemde darboğaz olacağını biliyorum, zaten amacım öbür sisteme koymak. O zamana kadar da kartı kullanmak. Şimdiden teşekkürler.

Bence sistemini satıp yeni bir sistem toplamalısın. Bu sisteme yatırım yapılmaz.
Abicim, şu an alsam da derslerden dolayı kullanamayacağım için bütün sistemi toplamayacağım. Yukarıda yazmışım yaza doğru başka sistem toplayacağım. Asıl amaç ona koymak, ama yaza kadar da kartı kutuda değil şu anki sistemde kullanmak.

Pentium Dual-Core E6300 2.8GHz İşlemci
6GB RAM
1280X1024 Monitör

Şu an kullandığım sistem bu, yaza doğru AMD tabanlı bir sistem toplamak istiyorum. Şu an 1000TL bütçe ile alınabilecek en uygun ekran kartı nedir? Bu sistemde darboğaz olacağını biliyorum, zaten amacım öbür sisteme koymak. O zamana kadar da kartı kullanmak. Şimdiden teşekkürler.

Monitörün 1280x1024 çözünürlüğü destekliyorsa 1000TL'ye ekran kartı almanın bir mantığı yok. GTX 650Ti Boost al, hem şimdiki sisteme hemde toplayacağın sistem için yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı