Pentium Dual Core Sistemde Uzaktan Eğitim İçin Hangi Windows Sürümü Kullanılmalı?

kingking011

Femtopat
Arkadaşlar merhaba. Uzaktan eğitim için "Microsoft Teams" uygulamasını yüklemem lazım. Bilgisayarımın işlemcisi Intel Pentium Dual Core T2330 (1.6Ghz). Hangi Windows sürümünü yüklersem sorun olmadan kullanabilirim? Bir de Windows 7 için uzaktan eğitime girmiyor diyorlar, doğru mu?

Arkadaşlar merhaba. Uzaktan eğitim için "Microsoft teams" uygulamasını yüklemem lazım. Bilgisayarımın işlemcisi Intel Pentium Dual Core T2330 (1.6GHz). Hangi Windows sürümünü yüklersem sorun olmadan kullanabilirim? Bir de Windows 7 için uzaktan eğitime girmiyor diyorlar, doğru mu?

10 fazla yorabilir bence, RAM kulkanımını da etkiliyor diye biliyorum. 8 veya 8.1 indirebilirsin. Ayrıca bizim birçok öğretmen ders anlatırken 7 kullanıyor. XP kullanan bile var. Haberin olsun.
Hayır ben Windows 7 kullanıyorum giriliyor. Sadece XP ve vista desteklemiyor.

XP'den giren hocamız vardı bizim.

Arkadaşlar merhaba. Uzaktan eğitim için "Microsoft teams" uygulamasını yüklemem lazım. Bilgisayarımın işlemcisi Intel Pentium Dual Core T2330 (1.6GHz). Hangi Windows sürümünü yüklersem sorun olmadan kullanabilirim? Bir de Windows 7 için uzaktan eğitime girmiyor diyorlar, doğru mu?

Kendi sistemim ile Win 8.1 kullanıyorum aşırı akıcı. 5 6 yıl Windows 7 kullandım formatlayınca kendime eziyet ediyormuşum dedim.

8.1 öneririm o sisteme. Hem güncelleme alıyor hem de daha az kasma yapar.
Bilgisayarımın özellikleri böyle. 8.1'de herhangi bir sorun olmaz değil mi?

Temel Bileşenler:

Chipset: Intel GL 960 Express
İşlemci: Intel Pentium Dual Core T2330 (1.6Ghz)
Ekran: 15.4" WXGA CrystalBrite (1280 x 800)
Grafik: Intel GMA X3100 Paylaşımlı (358 Mb'a kadar)
Bellek: 1024Mb DDR2 667Mhz (2*512)
Sabit Disk: 80GB Sata 5400Rpm
Optik Sürücü: DVD Super Multi Double Layer

Ek bileşenler:

İşletim Sistemi:Linpus Linux Lisans
Kamera CrystalEye (1.3M piksel)
56K Modem
LAN Fast ethernet
Wireless LAN
PCMCIA ExpressCard / 54 slot
USB 2.0 3 adet
VGA out 1 adet