Pentium Dual Core sisteme ekran kartı önerisi

SefaCCK

Decapat
7-8 senelik bir bilgisayarım var ve oyunlarda kötü performans alıyorum. Bu bilgisayara en azından yeni bir bilgisayar alana kadar idare amaçlı bir ekran kartı almak istiyorum.
Donanım;
  • RAM 3GB
  • İşlemci Pentium(R) Dual-Core
  • HDD 350GB civarı
  • Ekran kartı yok onboard var Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
  • Görüntü modu 1440 X 900 32 Bit (60Hz)

Son düzenleyen: Moderatör:
7-8 senelik bir bilgisayarım var ve oyunlarda kötü performans alıyorum. Bu bilgisayara en azından yeni bir bilgisayar alana kadar idare amaçlı bir ekran kartı almak istiyorum.
Donanım;
  • RAM 3GB
  • İşlemci Pentium(R) Dual-Core
  • HDD 350GB civarı
  • Ekran kartı yok onboard var Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
  • Görüntü modu 1440 X 900 32 Bit (60Hz)
Gtx 750ti al keyfine bak.

İşlemci tam modelini belirt diyeceğim ama sanmam besleyeceğini. Sadece ekran kartı o bilgisayarı kurtarmaz. Bütçen var ise en azından Q8400, GTX 750 al. RAM takviyesi de şart. PSU nedir?
Gtx 750ti al keyfine bak.
Sadece GTX 750 Ti ile oluyor zaten demi? İşlemci darboğazı, RAM yetersizliği belki PSU yetersizliği falan boş işler.

İşlemci tam modelini belirt diyeceğim ama sanmam besleyeceğini. Sadece ekran kartı o bilgisayarı kurtarmaz. Bütçen var ise en azından Q8400, GTX 750 al. RAM takviyesi de şart. PSU nedir?

Sadece GTX 750 Ti ile oluyor zaten demi? İşlemci darboğazı, RAM yetersizliği belki PSU yetersizliği falan boş işler.
Sakin ol ne gerildin adam belirtseydi ona göre yazardım belirtmemiş ki yetecek Psu var ne bu tantana?

300W

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı