Pentium E2180 sistemde Windows 10'a geçilir mi?

KOSTOK

Decapat
RAM
2 GB 800 Mhz
SSD veya HDD modeli
SAMSUNG HD250HJ ATA HDD
İşlemci
Pentium E2180
Bende eski bir bilgisayar var. Ve Windows 7'den Windows 8.1'e yükselttim ve de Windows 8.1'in desteği bittiği için Windows 10'a geçmek istiyorum. Sizce geçebilir miyim?

Geçersiniz geçmesine de bilgisayarı kullanmak işkence olur sizin için. Windows 8.1 desteği 2023'te sona erecek. O zamana kadar kullanabilirsiniz ki destek bittikten sonra bile güzel bir antivirüs yazılımıyla belki kullanmaya devam edebilirsiniz.

Geçersiniz geçmesine de bilgisayarı kullanmak işkence olur sizin için. Windows 8.1 desteği 2023'te sona erecek. O zamana kadar kullanabilirsiniz ki destek bittikten sonra bile güzel bir antivirüs yazılımıyla belki kullanmaya devam edebilirsiniz.

Windows 8.1 kullanmak bana işkence gibi zaten (kasmasından veya donmasından değil Windows 8.1'i gram sevmiyorum) Windows 7'de dinozor çağından kalma gibi olduğu için Windows 8.1 kullanmak zorunda kalıyorum.

Kardeşim zaten sana git şunu al ya da niye bunu kullanıyorsun demiyorum ki.

Şu an Windows 10'dan yazıyorum hızlı ve stabil bir hızı var. (tabii ki performans artışı için küçük düzeltmeler yaptım) Windows 8.1'e göre bayağı hızlı oldu. Sitelere ve tarayıcıya daha hızlı bir giriş sağlıyor.

Kankam en iyisi her zaman güncel kalmak, 2 GB RAM ile geçebilirsin hiçbir sıkıntı olmaz, herkes "zor olur, olmaz, geçemezsin" gibi cümleler kurar fakat sistem gereksinimlerinde üstüne çıkarsa kullanırsın sağlam performans ayarlarıyla da güzel kullanırsın ama oyunlarda darboğaz yapıp belki kastırmaya yol açabilir ama ben oynamıyorum diyorsan pek sıkıntı olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı