Pentium E2180 sistemde Windows 10'a geçilir mi?

İlginç bir durummuş.

Sana Chrome'un açılış hızı hakkında video çekip gönderecektim ama gönderemedim. Ve de Chrome Windows 10 sürümünde 2.30 saniyede W7 sürümünde ise 16.20 saniyede açılıyordu. Ve de sistem açılırken Windows 10'da 35 saniye iken W7'de 1 dakikada açılıyordu yani aradaki fark dağlar kadar.

Sana Chrome'un açılış hızı hakkında video çekip gönderecektim ama gönderemedim. Ve de Chrome Windows 10 sürümünde 2.30 saniyede W7 sürümünde ise 16.20 saniyede açılıyordu. Ve de sistem açılırken Windows 10'da 35 saniye iken W7'de 1 dakikada açılıyordu yani aradaki fark dağlar kadar.
Bu kadar fark olması donanımsal değil yazılımsal o zaman, harbi gördüğüm en garip durumlardan birisi.

Uzun süre formatlanmamış işletim sisteminden kaynaklı olabilir. En son ne zaman format attığını konu sahibi biliyordur tabii.

Bilgisayarımı sürekli formatladım çünkü en hızlı ve stabil sürümü bulmaya çalışırken birçok sürüm ve işletim sistemi denedim ki en sonunda buna karar kıldım. :D (ve de bütün sürüm ve sistemlerde açılış hızını test ettim.)

Yeni konular

Geri
Yukarı