Pentium E2180 sisteme ekran kartı önerisi

XiDrazY

Decapat
Sistem bilgilerim fotoğraflardaki bilgilerdir uygun işlemciler listesini veya işlemciyi neye göre seçmem gerektiğini anlatabilecek var mı? Ekran kartı konusunda da düşük bütçeli kasmadan CS:GO ve Fortnite oynamamı sağlayacak bir ekran kartı bakıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

cpuu.png
graphics.png
mainboard.png
memory.png

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran kartı ne olursa olsun bu işlemci ile csgo ve fortnite oynayamazsın.İlk öncelikle bütçen yüksek değilse intel core 2 quad veya modlanmış xeon işlemci ie r7 240 öneririm.(Csgo ve Fortnite için.).Yinede bu sisteme pek para harcamanızı önermem biraz daha para darcığını arttırıp yeni bir sistem toplamak bu sisteme güncelleme yapmaktan daha iyidir.

ekran kartı ne olursa olsun bu işlemci ile csgo ve fortnite oynayamazsın.İlk öncelikle bütçen yüksek değilse intel core 2 quad veya modlanmış xeon işlemci ie r7 240 öneririm.(Csgo ve Fortnite için.).Yinede bu sisteme pek para harcamanızı önermem biraz daha para darcığını arttırıp yeni bir sistem toplamak bu sisteme güncelleme yapmaktan daha iyidir.
Bütçeye göre işlemci ile söyleyecektim.

bütçe 600 civarı bu arada psu 220w
Bütçeye göre işlemci ile söyleyecektim.
Bütçem 600 tl civarı. Bu arada psu 200w
Ben zaten CS:GO oynuyorum 35-40 fps iyi bir sonuç almak istiyorum

Öncelikle işlemcini satabiliyorsan sat.

En az Q6600 işlemci al . (80 TL ver en fazla veya daha yüksek bir işlemci ise 100-120 TL)

En az GTX 560Ti al (200 TL)
Hd7850 ekran kartı da alabilirsin.
R7 240
GT1030 (350 TL civarı)
Gtx 750 veya 750 Tİ(370 civarı)

PSU en az 450w al (160 TL)
+80 sertifikalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı