Pentium E5200 sistemde Windows 10'a geçilmeli mi?

Ben sana geçmemen için sebepleri deyim.
- HDD kulanıyorsun.
- 8 GB RAM bile program vs. kullanırken Windows 10'da yetmediği anlar oluyor.
- İşlemcinde kesin %100 kulanım sorunu olacaktır oda gıcık eder.
- %40 FPS düşüşü olur Windows 10'da (kendi deneyimim)

Hocam 3.8 GB RAM ile Windows 10 mükemmel çalışıyor :) ama işlemci farklı işte.

Windows 10 daha güncel değil mi hızlandırmak için daha çok seçenek var ve 7 de yaşadığım ssl/tls gibi hataları yaşamak istemiyorum.
W8.1 10'dan daha eski tabi ama hala desteği tam olarak kesilmedi. O sorunları yaşayıp yaşamayacağınız bilemiyorum ama donanımsal sorun yoksa yaşamazsınız her halde.

W8.1 10'dan daha eski tabii ama hala desteği tam olarak kesilmedi. O sorunları yaşayıp yaşamayacağınız bilemiyorum ama donanımsal sorun yoksa yaşamazsınız her halde.

Windows 10 da bütün ayalarlamaları yaparsam W7'deki FPS'e denk bir FPS alabilir miyim?
Bütçe varsa çok güzel olur. Eski sistemde bile farkını anlarsınız sonra dediğiniz gibi yaparsınız.

240 GB Patriot Burst alabilirim.

Hocam 3.8 GB RAM ile Windows 10 mükemmel çalışıyor :) ama işlemci farklı işte.

3.8 GB RAM ile Windows 10u rahat kullanıyorsan helal olsun der ve Chroma tıklamanızı tavsiye ederim :D
Windows 10 da bütün ayalarlamaları yaparsam W7'deki FPS'e denk bir FPS alabilir miyim?

Alamazsın ben şu an 8.1 geçtim Windows 8.1'de 150 FPS aldıgım CS:GO, Windows 10'da tüm FPS ayarlarını yapmama rağmen Max 90 FPS.(kendi deneyimimdir)

3.8 GB RAM ile Windows 10u rahat kullanıyorsan helal olsun der ve Chroma tıklamanızı tavsiye ederim :D

Alamazsın ben şu an 8.1 geçtim Windows 8.1'de 150 FPS aldıgım CS:GO, Windows 10'da tüm FPS ayarlarını yapmama rağmen Max 90 FPS.(kendi deneyimimdir)

Hocam Chrome harici güncel PES 21 gibi oyunlarda 40'ın altına düşmüyor.

Evet alabilirsiniz o SSD'yi, açıkcası birinde Windows 10 ile W7'den daha fazla FPS aldığını göedüm ama kesin bir şey söylemek istemiyorum ama muhtemelen sorun yaşamazsınız düşse bile çok düşmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı