Pentium E5300 İşlemci 2GB Ekran Kartı Önerisi

ThresMakinesi

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ekran kartı önermenizi istiyorum, LoL'de düşük ayarlarda 30-40 FPS çıkartabilecek bir şey istiyorum. Sistem özellikleri yukarıdaki gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğinize göre işlemcim darboğaz yapıp ekran kartı tam olarak performans veremeyecek ozaman daha düşük bir ekran kartı almak daha akıllıca olmazmı ?

Ben e5200 + geforce 8400 gs kullandım. Lowda 80 fps felan alıyordum. Ama tavsiye etmem. Son derece dandik bir kart. Cs go oynamayı denemedim bile.(1440×900p)

Hocam dediğinize göre işlemcim darboğaz yapıp ekran kartı tam olarak performans veremeyecek ozaman daha düşük bir ekran kartı almak daha akıllıca olmazmı ?
Simdi gordum o islemciye R7 240 takabilirsiniz.

Bu arada, piyasadaki GT 210'dan sonra en iyi kart bu :)

Bu arada LOL pek bilmem ama hatirladigim kadariyla o oyunu yuksek ayarlarda oynayabilirsiniz.

Simdi gordum o islemciye R7 240 takabilirsiniz.

Bu arada, piyasadaki GT 210'dan sonra en iyi kart bu :)

Bu arada LOL pek bilmem ama hatirladigim kadariyla o oyunu yuksek ayarlarda oynayabilirsiniz.
Hocam ben düşük ekran kartı diyorum sen R7 240 diyosun R7 240 Ekran kartı bir önceki dediğinden daha iyi bir ekran kartı değilmi ?

Ben e5200 + geforce 8400 gs kullandım. Lowda 80 fps felan alıyordum. Ama tavsiye etmem. Son derece dandik bir kart. Cs go oynamayı denemedim bile.(1440×900p)
Benimki şuan 7200 gs harbiden dandiğin dadiği oyüzden yenisini alacağım

Hocam ben düşük ekran kartı diyorum sen R7 240 diyosun R7 240 Ekran kartı bir önceki dediğinden daha iyi bir ekran kartı değilmi?
O zaman işlemci Pentium 4 zamanından kalma diye biliyordum. Sonra araştırdım E8300'e yakın bir performans verdiğini gördüm. Yani darboğaz olmaz R7 240 ile.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı