Pentium E5300 İçin Ekran Kartı Önerisi

Fenas

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda harici bir ekran kartı yok.

Sistem özellikleri:

• İşlemci: Intel Pentium Dual Core E5300
  • Anakart: BIOSTAR G31-M7 TE
  • RAM: 2 GB DDR2
  • Dahili Ekran Kartı: Intel G33/G31
  • İşletim Sistemi: Windows 7

Bu sisteme uygun bir ekran kartı var mıdır? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sistem özellikleri:

AMD HD6570 r7 240 gts 450 gibi kartlar takılabilir bayağa eski sistem aynı işlemci bendede vardı ikinci el alman daha iyi olur yatırım yapma çok fazla o sisteme.

Sistem özellikleri:

Reis bu sisteme yatırım yapmak hiç mantıklı değil. İlerde pişman olursun tavsiyem yeni bir anakart al ve ona göre yatırım yap bol şans...

Reis bu sisteme yatırım yapmak hiç mantıklı değil. İlerde pişman olursun tavsiyem yeni bir anakart al ve ona göre yatırım yap bol şans...
Anakart al derken bütün sistemi değiştir mi demek istiyorsunuz? Onu yapacak param yok maalesef. Sadece ufak oyunlar geliştirmek için ekran kartı alacaktım.

Anakart al derken bütün sistemi değiştir mi demek istiyorsunuz? Onu yapacak param yok maalesef. Sadece ufak oyunlar geliştirmek için ekran kartı alacaktım.
Tamam o zaman R7 240 al dolar az inmişkken okul başlıyor harçlığından her gün bir miktar para at kumbaraya git ps4 ol zaten ps5 çıkacak ps4 fiyatı düşecek internetten işin olursa pcden yaparsın. Bende böyle bişey yapacağım ps4 oyunlarını pahalı diyorsan100 tl ver rahat 50 oyun yükler adam sana bu kadar ama kafana ne eserse onu yap bol şans.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı