Pentium E5300 ve GT 420 Sistem CS:GO FPS Drop Sorunu

/TheDaRKneSs/

Hectopat
Daha fazla  
Sistem:
  • Anakart : Gigabyte P31ES3G
  • Ekran Kartı : Gigabyte GT 420
  • İşlemci : İntel Pentium Dual Core E5300 2.60GHz
  • RAM : 4GB
  • HDD : 400GB
  • SSD : YOK
  • Windows 10 Pro 64 bit 1709 sürüm (En son güncelleştirmeler yüklü)

Yeni Dust 2 haritası geleliden beri 30 - 40 FPS alıyorum ve 2 kişi aynı anda taramaya başlayınca 15 FPS ye kadar düşüyor, drop yiyor. Sebebi sizce nedir?

@THE_MILLER @Murat5038

CS:GO için 4GB RAM yetiyor. İşlemci değiştirerek performans artışı sağlayabilirsin. Şuanda satmakta olduğum Q8400 işlemci işini görür. İstediğim fiyat 70 TL. Ekran kartını güncellemek istersen o da bende mevcut. 2GB R7 240 130 TL. İlan reklamı gibi oldu ancak işini görebileceğinden yazdım :)

Anakartının desteklediği işlemci listesine buradan ulaşabilirsin.

CS:GO için 4GB RAM yetiyor. İşlemci değiştirerek performans artışı sağlayabilirsin. Şuanda satmakta olduğum Q8400 işlemci işini görür. İstediğim fiyat 70 TL. Ekran kartını güncellemek istersen o da bende mevcut. 2GB R7 240 130 TL. İlan reklamı gibi oldu ancak işini görebileceğinden yazdım :)

Anakartının desteklediği işlemci listesine buradan ulaşabilirsin.

Çok teşekkür ederim anakartımın desteklediği işlemci listesindeki işlemcilerden hangisi en iyi CS:GO da daha fazla FPS alırım

Dostum artık CS de 4 çekirdeğe yöneldi diyebilir. Sana tavsiyem yeni bir sistem ama maddi durumun yok ise netten Q serisi üst seviye yada Xeon bir işlemci alman yanınada GT 1030. Ama bunlarda geçici süreliğine seni idare eder geçici derken 1,2 sene bilemedim 3 sene sonra yine aynı FPS leri almaya başlarsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı