Pentium E5400 sisteme 170 TL Ekran Kartı Önerisi

xLoganx

Hectopat
Yer
İzmir/
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Benim sistemimde Pentium E5400 ve 4GB RAM bulunuyor fakat ekran kartım yok. Dahili ekran kartı ile GTA SA vs. oyunları açabiliyor ama BF1 gibi oyunları açtım, çok kasıyor. Bütçem 170 TL fazlası söz konusu değil. Önereceğiniz kart ile AC serisi, GTA V, CS:GO, 13. Cuma, PUBG gibi oyunları low ya da mediumda kasmadan akıcı bir şekilde oynatacak ekran kartı önerisi istiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı1.PNG

GT 710 alabilirsin ama o bahsettiğin oyunları akıcı bir şekilde oynayamazsın. Bütçeni biraz daha artırıp GT 1030 gibi kartlara yönelmen gerekiyor.

170 TL'ye ne bekliyorsun? 1030 bile 300 TL. 1030'da da PUBG ile BF1 kasabilir en düşük ayarlarda. PUBG ve BF1'de 720p'ye alırsın çözülür.

Son düzenleyen: Moderatör:
200 liraya 2. el ASUS GT 740 2 GB GDDR5 aldım CS:GO very high 150-200 FPS, PUBG 1280x720 very low 40 FPS akıcı şekilde oynuyorum. Ancak PUBG gibi oyunlar oynamak için işlemciye de ihtiyacın var.

2. el GTX 650 alabilirsiniz. Fiyatları gayet uygun. Ancak dediginiz oyunları oynayamayabilirsiniz. Zira işlemciniz baya kötü bir işlemci. (Konu eskiymis, şuan farkettim. :) )

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı