Pentium E5400 sistemi nasıl adam ederim?

Batuhan Turan

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize hayırlı geceler kardeşlerim. Benim bilgisayarım bu işlemci ve anakarttan ibaret. Şimdi ben bu sisteme ve anakarta uyumlu hangi ekran kartını alıyım bana bi söyleyin. Bütçem 500-600 arası işlemci ve anakart berbat diyorsanız bu bilgisayarı en baştan mı dizayn etmeyelim? Bana şu olayı bi açıklayın lütfen arkadaşlar. Adam gibi oyun oynamak istiyorum artık.

Crysis 3, metro2033, battlefield 3-4 gibi oyunları ultrada akıcı bir şekilde oynatıcak sistem için ortalama kaç para gerekiyor ? Veya bu sistemi dizayn edip güzel bi oyun kasası haline getirebilir miyim bana bunları bi açıklayın lütfen. Veya bilgisayarımdaki hangi bileşenleri yenilemeliyim ama sadece oyun için olucak .

Göremeyenler için:

E5400.png

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM kac GB acaba? Ayrica, guc kaynagi ve ekran karti degisimi guzel olur bu sisteme. Bir de RAM takviyesi yaptik mi, harika olur.

Ekran karti: GTX750 Ti Twin Frozer (430TL)
Guc kaynagi: Corsair VS650 (150TL)
RAM: DDR2 veya DDR3 bir RAM (60-100TL arasi)

Oğulcan kardeşim, beni bir yöneltir misin? Şu sistemi adam etmem lazım. RAM şu an 2 GB. Guç kaynağını kaç W yapmam gerek ve bana bu anakart ve işlemciye en uygun 300-400 TL arası bir ekran kartı da önerir misin? Pek bilgim yok bu işlerde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajimi guncelledim, bakabilirsiniz. Ayrica, Mainboard kisminin fotografini atar misiniz? RAM DDR2 mi, DDR3 mu bilmiyorum. Bakarsaniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı