Pentium E5700 sisteme yükseltme önerisi

Hocam bu şekilde olmaz böyle daha iyi olması için RAM 16 olmalıdır 8 GB olanlar tam verim alamıyor.

Zaten böyle yaparsanız GTA 5 falan açar yeni sistem almaya bu sene gerek duymayabilirsiniz bu yüzden ya dediğim gibi ya da sadece RAM yükseltmesi yapabilirsiniz.

Hocam ben en iyisi bu PC'yi rafa kaldırayım yeni PC alacağım zaten 1 aya kadar gerek yok bu kadar şeye ama belki ekran kartı ekleyebilirim eklersemde ne eklerim onu bulamadım GT740 ekran kartına çöp diyorlar 500TL işlemci 500TL ekran kartı olur mu ikinci el en azından ufak tefek oyunlarda iş görsün yoksa iyice çöp olur.

Hocam ben en iyisi bu PC'yi rafa kaldırayım yeni PC alacağım zaten 1 aya kadar gerek yok bu kadar şeye ama belki ekran kartı ekleyebilirim eklersemde ne eklerim onu bulamadım GT740 ekran kartına çöp diyorlar 500TL işlemci 500TL ekran kartı olur mu ikinci el en azından ufak tefek oyunlarda iş görsün yoksa iyice çöp olur.

Hocam ben olsam ki benim tercihim rafa kaldırırdım zaten o PC yanlış anlamayın ömrünü doldurmuş diyebilirim yeni bir PC alın rahatınıza bakın benim de laptopum var çok kötü ama emektar rafa kaldırdım yeni PC ile keyfime bakacağım.

Geri
Yukarı