Razer BlackShark V2 SE "tüm geliştirmeleri devre dışı bırak" değişiklikleri uygulanmıyor

Peki devre dışı bıraktığınızda diyelim sadece Valorant oynayacaksınız devre dışı bıraktınız 1-2 saat sonra çıktınız müzik dinleyeceksiniz tekrar aktif etmek kolay mı aktif edince bir sıkıntı çıkıyor mu yani devre dışı bırak aktif et yaptığınızda uzun süreli sorun çıkar mı? @Error @cocal

Peki devre dışı bıraktığınızda diyelim sadece Valorant oynayacaksınız devre dışı bıraktınız 1-2 saat sonra çıktınız müzik dinleyeceksiniz tekrar aktif etmek kolay mı aktif edince bir sıkıntı çıkıyor mu yani devre dışı bırak aktif et yaptığınızda uzun süreli sorun çıkar mı? @Error @cocal

Ben fxsoundu açıyorum direk müzik dinleyeceğim zaman ama çoğunlukla kulaklığın kendi sesini kullanıyorum müzikte.

Hayır çok basit aktif etmek, ben hiç aktif etmiyorum aktif ettiğimde tabii film, müzik vs. için daha verimli oluyor tabii kulaklığı çıkarıyorum masaya koyuyorum ama devre dışı kalmasında da çok sorun yaşamıyorum .

Yalnız ses kasmak için kesinlikle devre dışı kalmalı defalarca denedim en iyi verimi o şekilde aldım.

Geri
Yukarı