Pentium E6500 32 veya 64 Bit

RAM destekler diğerini çıkarmanıza gerek yok. Takılı olan bellek te Kingston olduğu için Kingston önerdim.

Resimde gözüküyor arkadaşlar Kingston olduğu 2GB 1333 MHz Kingston bellek takılı...

@Devrim616161 Nasıl bir performans artışı istiyorsun? Günlük kullanım için mi yoksa oyun mu?

@Holymong Olabilir belkide ama bozuk olma ihtimali yok taktığım zaman 2.5 GB 2. slotu çıkardığım zaman 2 GB olarak gözüküyordu Windows 7 64 Bit yüklüydü. Arkadaşın anakart 8 GB destekliyormuş.
ram.jpg

Üstunde olan RAM'i cıkar sat ordan gelen para ilede ustune bıraz daha koyarak bir 4 GB daha al.
Parcanı degerlendirmis olursun .. Ve dolayısıyla 8 GB RAM'ın olur ..

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize çok teşekkür ederim technopat ailesi. Gerçetken yardım seversiniz burdan anladığım kadarıyla 2 slota da ram takabilirm. Ama 1 slotum en fazla 4 gb destekliyor. Toplamda anakartımdaki 2 slot ise 8 gb değil mi ?

Resimde gözüküyor arkadaşlar Kingston olduğu 2GB 1333 MHz Kingston bellek takılı...

@Devrim616161 Nasıl bir performans artışı istiyorsun? Günlük kullanım için mi yoksa oyun mu?
Oyun üzerine ve videolar çekiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı