Pentium E6500 Tabanlı Sisteme Upgrade Tavsiyesi

ramoolife

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Kocaeli,Gölcük
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, Bildiğiniz üzere GTA 5 PC versyonu hemen hemen her bilgisayar açıyor. Benimde yaklaşık 2 senedir kullandığım bir bilgisayarım var, özellikleri düşük olabilir benim merak ettiğim bu sistemi upgrade yapsam darboğaz vs. sorunu yaşar mıyım ? Sistem özelliklerim ve upgrade yapacaklarım ;
İşlemci : İntel Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz, 2926 Mhz, 2 Çekirdekli
Anakart : ECS G41T-M7 (V1.1)
Anakart Özellikleri : ECS > G41T-M7 (V1.1)
RAM : 2 GB (8 GB Upgrade yapacağım)
Güç Kaynağı : 350W (450W Upgrade yapacağım)
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 8400 GS 512 Mb (Nvidia GTX 960 ile Upgrade yapacağım)
Sizce bunları yaptıktan sonra herhangi bir darboğaz yaşar mıyım ? Oynatmasını istediğim oyunlar GTA 5, Far Cry 4 ve BF4. Cevaplarsanız sevinirim, Herkese iyi forumlar :)

Paran az ise 2.El Core 2 Quad 9400 al bence onunla darboğaz olmaz dediğin oyunları oynarsın high very high'da senin anakart' ınlada uyumlu. Eğer paran varsa sıfırdan topla.

O sisteme yatırım yapmayın. GTX 960 darboğaz yapar. GTX 750 düşünebilirsin.
Aslında GTX 960 ve GTX 750Ti arasında gidip gelmiştim GTX 750'nin Ti modeli olabilir mi ?
Eğer paran varsa sıfırdan topla.
Şu an imkansız ama ilerde sıfırdan toplamayı düşünüyorum. Sistemimi şu anlık upgrade yaparak az da olsa oyunların tadını çıkarmak istiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı