Pentium E6600, R7 250'ye darboğaz yapar mı ?

Merhaba. O ekran kartı ile işlemcinin darboğaz yapacağını sanmıyorum. Birçok kişi daha düşük işlemcilerle (E5000 serisi) GTX 750ti kullanıyor. Bir sorun olduğunu görmedim. Kendim kullanmıyorum.
E6500 ile GT630 kullanıyorum.

Eğer çok oyun oynuyorsanız en az r7 260x almanız yararınıza olacaktır. Ama ben oyun delisi değilim, arada bir oynuyorum diyorsanız r7 250 alabilirsiniz. Ama gddr5 sürümünü alın. Şu anda vatanda stokta yok ama yakında gelir. :)

R7 250 ile yaptığım oyun testleri : Sapphire R7 250 - 2 GB Oyun Testleri | Technopat Sosyal
Ardından şunu söyleyeyim @ALoNeDarK iyi demişsinde R7 260X, R7 250'nin 2 katı bir fiyata sahip. Ayrıca R7 250 O.C. GDDR5 stoklarda yok ve Vatan'da gelmeyecek diye biliyorum bana bunu söylediler 4-5 mağazayı aradım sadece benim bulunduğum şehirde vardı almak için aradım satamayız dediler bu Türkiye'deki son ürün ayrıca satın alınmış dedi. İki model arasında pek fark yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı