Pentium E6600 sisteme ekran kartı ve RAM yükseltme

Daimasen

Decapat
Arkadaşlar ekran kartı takılır mı ve kaç GB'a kadar takabilirim? Eski model 2010'da almıştım ve kaç GB RAM takabilirim buna? Takılı 2 GB + 2 GB daha var. Ben onu çıkartıp 8 GB RAM takabilir miyim?

43365918_1989783101087923_3019413926652674048_n.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafın sağında yarım gözüken bi FOXCON yazısı var ya. Onun altında bir kod var G41 ile başlıyor sanırım. Onu tam olarak verirseniz yardımcı oluruz.

Anakart G41MXE modeli ve 8 GB desteği bulunmakta. Siz yine de kontrol edin. Ekran kartı olarak R7 240 alabilirsin. Bu arada PSU'nun fotoğrafını atman gerek.

Selamın aleyküm cümleten g41mxe anakart en son işlemcilerden takabilir miyim i3 i5 gibi destekler mi ram 4 gb yaptım bios güncellemesi yapmazsam yeni işlemci taksam sorun olurmu çalışır mı işlemci birde 8 gb ram destekliyor söylediniz bn 4 gb yaptım 4+4 yapmak istedim bios güncellemesi yapmazsam olurmu anakartımı çok seviyorum beni hiç yarı yolda bırakmadı emaktar diyelim yenilemek istedim parçalarını yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ALLAH'A emanet olun kendinize iyi bakın 🙃🙂

Selamın aleyküm cümleten g41mxe anakart en son işlemcilerden takabilir miyim i3 i5 gibi destekler mi ram 4 gb yaptım bios güncellemesi yapmazsam yeni işlemci taksam sorun olurmu çalışır mı işlemci birde 8 gb ram destekliyor söylediniz bn 4 gb yaptım 4+4 yapmak istedim bios güncellemesi yapmazsam olurmu anakartımı çok seviyorum beni hiç yarı yolda bırakmadı emaktar diyelim yenilemek istedim parçalarını yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ALLAH'A emanet olun kendinize iyi bakın 🙃🙂
Aleykümselam. En son işlemcilerden takamazsın. Oyun oynamayacaksan SSD ve RAM alsan işini fazlasıyla görür. Oyun oynayacaksan da arkadaşların dediği gibi R7 240 ekran kartını alabilirsin.

Çok teşekkür ederim g 210 ekran kartım var 250 watt psu takılı bir sorun olurmu yanar mı patlamaz demi hani bilgisayara zarar gelsin ama yangın falan çıkmasın birde bn oyun için dedim işlemci yukseltemez miyim peki

Çok teşekkür ederim g 210 ekran kartım var 250 watt psu takılı bir sorun olurmu yanar mı patlamaz demi hani bilgisayara zarar gelsin ama yangın falan çıkmasın birde bn oyun için dedim işlemci yukseltemez miyim peki
Güç kaynağın yeterli. Soğuk hava üfleyebilen bir saç kurutma makinan var ise içindeki tozları çıkartırsın. İşlemciyi de yükseltebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı