Pentium G2020 sistemde görüntü gelmiyor

Sakogram

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaş ben 6-7 tane ekran kartı taktım anakartıma hepsinde de aynı sorun yaşıyorum ekranıma görüntü gelmiyor ve bu zamana kadar anakartıma hiç videokart takılmadı. Video kartsız kullanıldı. Şimdi ne yapabilirim görüntü gelmesi için?

Anakart: H61 1155 socket.
PSU: 240W.
İşlemci: Intel Pentium G2020 2.90 GHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden çalışıyormuydu pc ?
Şuanda çalışıyor zaten herşeyi kullanabiliyorum sadece dediğim gibi videokart takıp proffessional oyunlar oynamak istiyorum yükseltmek istiyorum ama videokart taktım görüntü gelmedi

200W PSU ile RX570 çalıştırmayamı çalışıyorsunuz?
Bilgim yok o yüzden yükseltirsem çalışır mı? Kaçlık yapayım?

hangi işlemciyi yapabilirim önerirmisiniz lütfen h61 1155 socket için uyumlu

Cevaplarmısınız lütfen

Son düzenleme:
Şuanda çalışıyor zaten herşeyi kullanabiliyorum sadece dediğim gibi videokart takıp proffessional oyunlar oynamak istiyorum yükseltmek istiyorum ama videokart taktım görüntü gelmedi

hangi işlemciyi yapabilirim önerirmisiniz lütfen h61 1155 socket için uyumlu

Cevaplarmısınız lütfen
İşlemci önerisi için yeni konu açın hocam. Ekranının gelmeme sorunu güç kaynağının yetersizliği zaten.

Şu anda çalışıyor zaten her şeyi kullanabiliyorum sadece dediğim gibi videokart takıp proffessional oyunlar oynamak istiyorum yükseltmek istiyorum ama videokart taktım görüntü gelmedi

Hangi işlemciyi yapabilirim önerir misiniz lütfen H61 1155 socket için uyumlu

Cevaplar mısınız lütfen

İşlemci olarak i5 3470 alabilirsiniz bütçe varsa i7 3770 Sıfır fiyatları çok saçma paralara denk geliyor sahibinden üzerinden 350 - 700TL arası fiyatlara bulabilirsiniz rahatlıkla. PSU konusunda 550W bir PSU yeter 0 fiyatı 1000TL miktara kadar çıkabiliyor. Bir bilene taktırın parçaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı