Pentium G3260, R7 265'e darboğaz yapar mı?

vzzn

Kilopat
Arkadaşlar R7 265 alacağım lakin darboğaz yapar mı bilmiyorum.
Pentium G3260 ile R7 265 darboğaz yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapar, half-vsync açıp çözünürlüğü (DSR ile) ve ayarları yükseltirseniz bir nebze kurtarabilir.
G3258@4GHz OC ve 750Ti ile half-vsync açtığımda ağır oyunlarda fena olmayan bir performans veriyordu ancak G3260'ın çarpan kilidi kilitli olduğundan sizin işiniz daha yaş gibi gözüküyor. Tavsiyem bu ikili ile gitmemeniz, işlemciyi değiştirmeniz.

Yapar, half-vsync açıp çözünürlüğü (DSR ile) ve ayarları yükseltirseniz bir nebze kurtarabilir.
G3258@4GHz OC ve 750Ti ile half-vsync açtığımda ağır oyunlarda fena olmayan bir performans veriyordu ancak G3260'ın çarpan kilidi kilitli olduğundan sizin işiniz daha yaş gibi gözüküyor. Tavsiyem bu ikili ile gitmemeniz, işlemciyi değiştirmeniz.
Sağ olun hocam lakin şuanda onu değiştirecek bir bütçeye sahip değilim.
Ekran kartını aldığım zaman biraz bekleyip hem anakartı hemde İşlemciyi değiştireyim o zaman.
FX 8300 Alsam besler mi?
Zaten hocam Call OF Duty Serisi,Lol,ETS 2,Metro serisinin oyunlarını oynayacağım zorlamaz diye düşünüyorum.

Sağ olun hocam lakin şuanda onu değiştirecek bir bütçeye sahip değilim.
Ekran kartını aldığım zaman biraz bekleyip hem anakartı hemde İşlemciyi değiştireyim o zaman.
FX 8300 Alsam besler mi?
Zaten hocam Call OF Duty Serisi,Lol,ETS 2,Metro serisinin oyunlarını oynayacağım zorlamaz diye düşünüyorum.
FX8300 rahat rahat besleyecektir ancak Ryzen serisine yönelmenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı