Pentium G4560 Anakart Tavsiyesi

rahatadam78

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi vermek istemem ama kardeşim bildiğim kadarıyla iki anakartta BIOS güncellemesi gerekmeden Kaby Lake'i destekliyor. Yanılıyor olabilirim bilgisi olan üstatlar düzeltirse sevinirim :)

G4560 işlemci için H110M ekran kartı düşündüm ama BIOS güncellemesi gerekiyor sanırım, aşağıda attığım anakartlardan biri BIOS güncellemesiyle geliyor ama diğerine kendim mi atmam lazım?
Ben R3.0 kullanıyorum. R2.0 ile arasında kart boyut farkı var, R3.0 daha küçük 2 side doğrudan destekliyor o işlemciyi.

Yanlış bilgi vermek istemem ama kardeşim bildiğim kadarıyla iki anakartta BIOS güncellemesi gerekmeden kaby lake'ı destekliyor. Yanılıyor olabilirim bilgisi olan üstatlar düzeltirse sevinirim :)
Ben R3.0 kullanıyorum. R2.0 ile arasında kart boyut farkı var , R3.0 daha küçük 2 side doğrudan destekliyor o işlemciyi.
Sitesinde desteklediği işlemcilerde G4560 vardı o yüzden Nanokatalog'daki ürünü aldım.

Nanokatalog o üründe sorun çıkardı şununla değiştirmek zorunda kaldım, bunun sitesinde de G4560 gözüküyor ama yinede bi sormak istedim size sorun olur mu?
90-MXB150-A0UAYZ Asrock H110M-HDS mATX Anakart - Skt 1151 Intel H110 - 32 GB DDR-4
Kusura bakmayın foruma ancak şimdi girebildim. Sorun çıkarmaz takıp kullanabilirsiniz. Tekrardan hayırlı olsun. Kartlar arasında sadece Onboard girişlerinde fark var o kadar, bunun da sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı