Pentium G4600 GTX 1050Ti Sistem Düşük Performans Sorunu

FerhatCnarr

Hectopat
Sistemim:
Intel Pentium G4600
ASUS 1050 Tİ
8 GB DDR4 RAM
Öncelikle PUBG'de düşük FPS alıyorum ekran kartı güncellemesi falan vesaire yok. YouTube'dan sistemimin PUBG oyun testlerine baktım yüksek FPS alıyorlar. Ben düşük FPS alıyorum. Bunun sebebi nedir acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim:
Intel Pentium G4600
ASUS 1050 Tİ
8 GB DDR4 RAM
Öncelikle PUBG'de düşük FPS alıyorum ekran kartı güncellemesi falan vesaire yok. YouTube'dan sistemimin PUBG oyun testlerine baktım yüksek FPS alıyorlar. Ben düşük FPS alıyorum. Bunun sebebi nedir acaba?
Geforce Experience uygulamasına girip ayarları o uygulamanın önerisine göre yaparsanız düzelebilir. Aynı sorun bende de olmuştu farklı bir oyunda
Geforce Experience uygulamasına girip ayarları o uygulamanın önerisine göre yaparsanız düzelebilir. Aynı sorun bende de olmuştu farklı bir oyunda
Not : Optimum ayarlar yine düşük veriyorsa biraz aşağı çekebilirsin

Hocam sisteminiz eski GTX 1050 ti artık yeni oyunlarda kasıyor. İşlemciniz aynı şekilde çok çok eski yerine 2200g alsaydınız keşke. Birde Maalesef Ram darboğazı yaşıyorsunuz

Yok ya Aslında PUBG 3 gb Ram zor kaplıyo niye öyle dediniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3 GB zor kaplıyor derken?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
3 GB zor kaplıyor derken?

Hocam ben bu sistem için demedim zaten normalde ben oynarken baktığımda 3 gb 4gb zor kaplıyor diyorum

Sistemim:
Intel Pentium G4600
ASUS 1050 Tİ
8 GB DDR4 RAM
Hepinize Çok Çok Teşekkürler Sorunun %90 Inı Çözdüm Hafif Arada Drop Yiyor Oda Yüksek İhtimal İle Ram Ve Ramın Hızından Kaynaklı Tekrardan Teşekkürler İyi Günler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı