Pentium G6950 sistem hangi oyunları kaldırır?

Öme.Exe

Decapat
Daha fazla  
Merhaba benim bilgisayarımın sistemi bu acaba hangi oyunları kaç FPS alabilirim? Ve sistemim iyi mi? Ayrıca yeni nesil oyunları sevmiyorum.

• CPU: Intel Pentium G6950.
  • GPU: AMD R7 200.
  • RAM: 8 GB.
  • SSD: 120GB.
  • HDD: 250GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim bilgisayarımın sistemi bu acaba hangi oyunları kaç FPS alabilirim? Ve sistemim iyi mi? Ayrıca yeni nesil oyunları sevmiyorum.

• CPU: Intel Pentium g6950.

İşlemci vasat ama Valorant LoL gibi oyunları rahatlıkla oynarsın anakartını soylersen Update yapabılır mısın bir bakalım ıstersen.

• CPU: Intel Pentium G6950.
Hocam Batman arkham city rahatlıkla oynatır. Batman Arkham knight'ı da ucu ucuna oynatır. oynamanızı öneririm.

İşlemci vasat ama Valorant LoL gibi oyunları rahatlıkla oynarsın anakartını soylersen Update yapabılır mısın bir bakalım ıstersen.

Sen bir de eski bilgisayarım işlemcisini bir ögrensen bak bu Intel Core Duo e6550. ve ana kartımı modelini bilmiyorum.

Geri
Yukarı