Pentium - GT 710 sistemde Windows 8.1 32 Bit çalışır mı?

Herkes 8.1'in daha performanslı ve daha az yorduğunu söylemiş. Sizce hangisi?

Güncellik istiyorsanız sizin kararınız fakat dediğim gibi performanslı olsun, web işlerinde kasmadan çalışsın istiyorsanız Windows 7 Starter 32 Bit kurun ve hızı görün.

32 Bit konusunda siz bilirsiniz ama tavsiyem 64 Bit kurun 32 Bit geçerliliği artık yok bazı uygulamalar 32 Bit'te çalışmayabilir üstelik Windows 10 SSD şartı yok HDD ile de gayet hızlı kullanılabilir.

64 Bit 2 GB RAM için ağır gelir kurulmasını önermiyorum. Windows 10'da ise SSD şart HDD ile çok yavaş çalışır.

Güncellik istiyorsanız sizin kararınız fakat dediğim gibi performanslı olsun, web işlerinde kasmadan çalışsın istiyorsanız Windows 7 starter 32 Bit kurun ve hızı görün.

64 Bit 2 GB RAM için ağır gelir kurulmasını önermiyorum. Windows 10'da ise SSD şart HDD ile çok yavaş çalışır.

Windows 7 32 Bit starter indiriyorum o zaman. Ek olarak 32 Bit bu bilgisayarda çalışır değil mi? Windows'u 10'daki gibi Rufus'a yazdırım boot edeceğim değil mi?
Son olarak internette yazan Free keyler işe yarıyor mu?

Güncellik istiyorsanız sizin kararınız fakat dediğim gibi performanslı olsun, web işlerinde kasmadan çalışsın istiyorsanız Windows 7 starter 32 Bit kurun ve hızı görün.

Yok hocam HDD ve 4 GB RAM ile Windows 11 kullanıyorum gayet hızlı ama 8.1 ise 32 Bit ama Windows 7'ye de 64 Bit kurulabilir bence.

Windows 7 32 Bit starter indiriyorum o zaman. Ek olarak 32 Bit bu bilgisayarda çalışır değil mi? Windows'u 10'daki gibi Rufus'a yazdırım boot edeceğim değil mi?
Son olarak internette yazan Free keyler işe yarıyor mu?

Evet 32 Bit uygun sisteminiz için. Rufus ile yazdırıp boot edeceksiniz. Free key hakkında bir bilgim yok fakat kolaylıkla bulursunuz etkinleştirme yöntemlerini.

Yeni konular

Geri
Yukarı