Pentium işlemciye macOS kurulabilir mi?

Bende macOS krumak istiyorum Windows 11 deyim şu an ama Mac daha güzel denim dedim PC gereksemimerim bunlar.

İşlemci X64 AMD mimarisi Intel(R) Pentium(R) CPU G3420 @ 3.20GHz, 3200 MHz, 2 Çekirdek, 2 Mantıksal İşlemci.

BIOS Sürümü/Tarihi Casper bilgisayar SISTEMLERI A. S 4.6.5, 8.11.2013

Sistem Türü X64-based PC.

İşletim Sistemi Adı Microsoft Windows 11 Home Single Language.

Ekran kartı Adı AMD Radeon HD 8350.

DDR3 4 GB RAM.

120 GB SSD

400 GB HDD.
CPU FakeID ile yapmanız gerekecektir, bazı kullanıcılar (birden fazla kullanıcı) aynı işlemciyi value 0x1902 ile çalıştırmışlar MacOS'te. Ekran kartınız için ise 8000 serisinin Ventura'ya kadar destekli olduğu dışında sizin ekran kartınız için spesifik bir destek vardır veya yoktur ibaresi bulamadım (yıldan kaynaklı 10.6.x 10.7.x sürümleri desteklenmiyor bunu buldum sayılırsa😂). Denemeye değer sanırım.

CPU fakeıd ile yapmanız gerekecektir, bazı kullanıcılar (birden fazla kullanıcı) aynı işlemciyi Value 0x1902 ile çalıştırmışlar MacOS'te. Ekran kartınız için ise 8000 serisinin Ventura'ya kadar destekli olduğu dışında sizin ekran kartınız için spesifik bir destek vardır veya yoktur ibaresi bulamadım (yıldan kaynaklı 10.6.X 10.7.X sürümleri desteklenmiyor bunu buldum sayılırsa😂). Denemeye değer sanırım.

VGA desteklemiyormus macOS bende VGA var.

Yeni konular

Geri
Yukarı