Pentium N4200 sisteme işletim sistemi önerisi

AsilThing

Decapat
Daha fazla  
Selam, bir süre sonra bilgisayar almayı düşünüyorum. Ancak şimdilik şu anki bilgisayarım ile idare etmek için ve sonra da yedek olarak kullanabilmek için başka bir isletim sistemi indirdim, çünkü işlemcisi çok kötü olduğundan Windows 10'u kaldıramıyordu. Bende Chrome OS Flex indirdim. Ancak bu sürümde de Google Play olmadığı için maalesef hiçbir uygulamamı indiremedim. Normal Chrome OS'a geçsem kasar mı? Veya atlas OS gibi bir işletim sistemine mi geçeyim? Ya da bunun bir çözümü var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
(Not: Bilgisayarımda 1.1 GHz N4200 Pentium işlemci, 4 GB RAM ve 120GB eski bir SSD var.)

Ama tasarımı çok basit duruyor, başka önerebileceğin bir şey var mı? Mesela düz Chrome OS versiyonu kasar mı?

Hocam Linux Mint Mate. İkisi de bayağı iyi özelleştirmeleri var. Arayüzlerini istediğin gibi yapabilirsin. Xfce özellikle. Chrome OS bilmiyorum ama hafif diyorlar. Chrome OS bilmiyorum ama hafif diyorlar. Bu arada Linux'taki arayüzleri istediğin gibi yapabilirsin. Windows'un seni sıkıştırmasına alışma.

Son düzenleme:
SSD var Windows 10 Lite sürümlerini rahat kaldırır bu laptop.

Geri
Yukarı