Pentium P6100 sisteme OS önerisi

Raxana

Hectopat
Yer
Kıbrıs
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar!
Bir arkadaşımın altta bıraktığım özelliklerde bir laptopu var kendisi bunu sadece Office programları için kullanıyor ve şu anda işletim sistemi Windows 10. Tahmin edebileceğiniz gibi çok yavaş. Bu durum için işletim sistemi veya Windows sürümü ne önerirsiniz? Ne yapmalıyız?

Screen Shot 2021-10-19 at 21.23.17.png

Herkese selamlar!
Bir arkadaşımın altta bıraktığım özelliklerde bir laptopu var kendisi bunu sadece Office programları için kullanıyor ve şu anda işletim sistemi Windows 10. Tahmin edebileceğiniz gibi çok yavaş. Bu durum için işletim sistemi veya Windows sürümü ne önerirsiniz? Ne yapmalıyız?

Eki Görüntüle 1193212
Mint XFCE.

Linux dağıtımlarına yönelebilirsiniz. Mümkünse 2GB RAM ekleyerek Windows 8.1 de kullanabilirsiniz.

Herkese selamlar!

Eki Görüntüle 1193212
Windows 7(32BİT) + Kaspersky Free veya Windows 8.1(32 BİT) iyi olacaktır o sisteme.

Eğer Linux tabalı bir distro düşünürseniz de önerilerim;
-Zorin Lite
-Mint XFCE
-Lubuntu 21.04
-MX linux
-Linux Lite
Bunları 64bit kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı