Pentium sistem Mafia 2 açar mı?

tommyvercetti

Femtopat
Daha fazla  
Hocamlar benim 12 yıllık emektarın sistem bilgileri altta verdiğim gibidir. Sizce Mafia 2 açar mı, açarsa oynayabilir miyim?

İşlemci: Intel Pentium Dual-Core 3.06GHz
RAM: 2 GB (kullanılabilir 1.87)
Ekran kartım yok RAM'dan yiyor :(

Bir gt 210 veya benzerini alırsan oynarsın dostum ama keyif alır mısın bilemiyorum...

Ekran kartın olmadan açılmaz, işlemcin yeterli gibi duruyor. Ama işlemcinin dahili ekran kartıyla oyunu açamazsın. Açılsa bile oynayamazsın. Ben de yıllarca aynı sistemi kullandım. En azından bi GT 730 ya da 420 ekran kartı takabilirsen oynarsın. RAM'i de 4'e çıkartman senin yararına olur.

Hocamlar benim 12 yıllık emektarın sistem bilgileri altta verdiğim gibidir. Sizce Mafia 2 açar mı, açarsa oynayabilir miyim?

İşlemci: Intel Pentium Dual-Core 3.06GHz
RAM: 2 GB (kullanılabilir 1.87)
Ekran kartım yok RAM'dan yiyor :(
Hocam arkadaşların dediği gibi şeyleri yapmanız gerekiyor onun dışında ben Geforce Now önerebilirim size internet hızınız +50MBPS download ise.

Ekran kartın olmadan açılmaz, işlemcin yeterli gibi duruyor. Ama işlemcinin dahili ekran kartıyla oyunu açamazsın. Açılsa bile oynayamazsın. Ben de yıllarca aynı sistemi kullandım. En azından bi GT 730 ya da 420 ekran kartı takabilirsen oynarsın. RAM'i de 4'e çıkartman senin yararına

Hocam arkadaşların dediği gibi şeyleri yapmanız gerekiyor onun dışında ben Geforce Now önerebilirim size internet hızınız +50MBPS download ise.
hocam geforce now nasıl birşey pek bilmiyorumda

hocam geforce now nasıl birşey pek bilmiyorumda
Hocam uzaktaki bilgisayara bağlanıp oyun oynuyorsunuz istediğiniz gibi ancak sadece hikaye oyunları oynanır bence çünkü gecikmeden dolayı FPS oyunları rahat oynanmıyor.

Geforce Now onboard ekan kartlı bilgisayarlarda açılıyor muydu?
Hocam o konuyu ben de bilmiyorum çalışır diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı