Pentium Sistem Windows 10 Kaldırır mı?

Dediğiniz gibi işlemcim E6600, ekran kartı ATI Radeon HD 4600.

Windows 8.1 kullanan bir tanıdığım vardı nefret ediyordu, peki sürüm olarak hangisini kurmalıyım?

Bende Windows 8.1'e geçmiştim zamanında her 10 saniyede bir donuyordu. Çok kötü bir sistem değildi. 8 GB RAM'i vardı. i5 4500 vardı. Nefret etmiştim. Önermem vcredist hataları çok sık karşılaşılıyor.
Hangi sürümü tavsiye ediyorsunuz bir arkadaş single language x64 demişte sizce?
Windows 7'de kalmanızı öneriyorum. Yinede siz bilirsiniz.

Bende Windows 8.1'e geçmiştim zamanında her 10 saniyede bir donuyordu. Çok kötü bir sistem değildi. 8 GB RAM'i vardı. i5 4500 vardı. Nefret etmiştim. Önermem vcredist hataları çok sık karşılaşılıyor.

Sana katılıyorum bir tanıdığım nefret ediyordu sanırım Windows 7'de kalıcam teşekkürler.

O sizin sistemle alakalı bir durum. E8400, 4 GB RAM ve GT730'lu sistemimde aylardır Windows 8.1 yüklü ve bir kere hata almadım, stabilite sorunu yaşamadım.

Cidden Windows 7 ile 8.1'i karşılaştırıyor musun? Windows 7 candır.

Karşılaştırıyorum ve sebepleri kişiden kişiye göre değişir. Artık modası geçmiş bir sistemi savunuyorsunuz siz de, bakın bu nesnel bir sebep mesela. Windows 8.1'de ben hala işletim sisteminiz desteklenmiyor hatası almadım ne bir oyunda ne bir uygulamada. Konu sahibi de kendisi bilir, yarın öbür gün güvenlik açıkları sebebiyle başına bir olay geldiğinde buraya konu açacaktır, etiketlerim sizi eğer o tür konu açarsa ;)

Karşılaştırıyorum ve sebepleri kişiden kişiye göre değişir. Artık modası geçmiş bir sistemi savunuyorsunuz siz de, bakın bu nesnel bir sebep mesela. Windows 8.1'de ben hala işletim sisteminiz desteklenmiyor hatası almadım ne bir oyunda ne bir uygulamada. Konu sahibi de kendisi bilir, yarın öbür gün güvenlik açıkları sebebiyle başına bir olay geldiğinde buraya konu açacaktır, etiketlerim sizi eğer o tür konu açarsa ;)
Virüs koruması indirir olur biter. Kaspersky öneriyorum konu sahibine.

Yeni konular

Geri
Yukarı