Pentium sisteme yükseltme

Kawasaki

Decapat
Masaüstü bilgisayarımın ekran kartım yanmıştı. Onboard olarak kullanıyorum ekran kartı mecbur alacağım ama bilgisayarımı daha akıcı kullanmak için nasıl değişiklikler yapabilirim? Anakart RAM işlemci vs bana yardımcı olabilir misiniz? Özellikleri resimde mevcut sistem özelliklerim:
  • Intel Pentium CPU 2.80 GHz
  • Yüklü bellek RAM 4 GB
  • 64 bit işletim sistemi
  • Derecelendirme 4.2 Windows deneyim dizini yenilenmesi gerekiyor diyor

Merhaba, Anakart modeliniz, kasanız, RAM marka/modeliniz, ekran kartınız, PSU'nuz, bütçeniz gibi tüm bilgileri bilmemiz gerekiyor. Lütfen bunları belirtmeden konu açmayın.

Masaüstü bilgisayarımın ekran kartım yanmıştı. Onboard olarak kullanıyorum ekran kartı mecbur alacağım ama bilgisayarımı daha akıcı kullanmak için nasıl değişiklikler yapabilirim? Anakart RAM işlemci vs bana yardımcı olabilir misiniz? Özellikleri resimde mevcut sistem özelliklerim:
  • Intel Pentium CPU 2.80 GHz
  • Yüklü bellek RAM 4 GB
  • 64 bit işletim sistemi
  • Derecelendirme 4.2 Windows deneyim dizini yenilenmesi gerekiyor diyor
Bu sisteme RAM takviyesi yap desem olmaz. İşlemci yükselt desem olmaz. Madem idare etsin istiyorsun, GT1030' dan ileri bir yükseltme aklıma gelmiyor. 2. El veya sıfır GT1030 alarak biraz olsun oyun oynanabilir bir sistem oluşturabilirsin. Sistemin hakkında daha fazla bilgi vermen gerek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı