Pentium ve GeForce 100 sistem Windows 8.1 kaldırır mı?

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Benim bilgisayarm Windows XP. Ama ven Windows 7'ye geçmek istedim olmadı. "Sürücü yükle" hatası aldım. Ben de bari Windows 8.1 deneyim dedim. Ama bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum. İnternetten araştırdım. Microsoft'un resmi sitesinde 1GB yazıyor. Ama ben de çok oyun oynadığımdan dolayı, sistemimde olan 1GB RAM'i Windows 8.1 kullanırsa oyunlar için RAM kalmaz düşüncesi içerisindeyim. Şimdiden yardımcı olan herkesten Allah razı olsun. Bu arada sistem özelliklerim.
  • 32 Bit İşletim sistemi
  • Nvidia GeForge 100 256MB Ekran kartı
  • Intel(R) Pentium(R) 3.40GHz işlemci
  • 1GB Ram
  • 250GB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarm Windows XP. Ama ven Windows 7'ye geçmek istedim olmadı. "Sürücü yükle" hatası aldım. Ben de bari Windows 8.1 deneyim dedim. Ama bilgisayarım kaldırır mı bilmiyorum. İnternetten araştırdım. Microsoft'un resmi sitesinde 1GB yazıyor. Ama ben de çok oyun oynadığımdan dolayı, sistemimde olan 1GB RAM'i Windows 8.1 kullanırsa oyunlar için RAM kalmaz düşüncesi içerisindeyim. Şimdiden yardımcı olan herkesten Allah razı olsun. Bu arada sistem özelliklerim.
  • 32 Bit İşletim sistemi
  • Nvidia GeForge 100 256MB Ekran kartı
  • Intel(R) Pentium(R) 3.40GHz işlemci
  • 1GB Ram
  • 250GB HDD
Bence kur dene

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı