Percy Jackson ve Olimposlular 3. Film Çıkacak mı?

PROMETEUS

Decapat
Çok sevdiğim bir karakter. Bütün serisini okudum ve bence filmlerininde devamı gelmeli. bir ara 3. film Titanın Laneti'nin çıkacağına dair söylentiler vardı ama kaç yıl oldu çıkmadı, sizce hala çıkma ihtamali var mı?
Bence filmi kitabın olay akışına uyarak ve özenerek çekseler ciddi izlenmeler alabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok sevdiğim bir karakter. Bütün serisini okudum ve bence filmlerininde devamı gelmeli. bir ara 3. film Titanın Laneti'nin çıkacağına dair söylentiler vardı ama kaç yıl oldu çıkmadı, sizce hala çıkma ihtamali var mı?
Bence filmi kitabın olay akışına uyarak ve özenerek çekseler ciddi izlenmeler alabilirler.
Biraz geç yazdım ama zaten 2. Filmin sonunda Kronos'u öldürüyorlar. Yani 5. Ve son Kitap olan Son Olimposlu da ölmesi gereken Kronos 2. Filmde yönetmenler tarafından öldürülerek seriye son vermişler. Yazdığın tarihte Disney+ tarafından bir dizi olarak 2022 de çıkacak olan Percy Jackson olayı yoktu.

Biraz geç yazdım ama zaten 2. filmin sonunda Kronos'u öldürüyorlar. Yani 5. ve son kitap olan son olimposlu da ölmesi gereken kronos 2. filmde yönetmenler tarafından öldürülerek seriye son vermişler. Yazdığın tarihte Disney+ tarafından bir dizi olarak 2022'de çıkacak olan percy jackson olayı yoktu.

Öldürüyorlar evet ama 2. filmin son sahnesini izlersen sandığın içindeki parçaları kıpırdayıp parlıyordu senaryo kitaptan biraz bağımsız gidiyor ama gidiyor işte 3. film şu an proje aşamasında 2021'in başında çekimlere başlanacak 2021 sonunda ise vizyona girecekmiş.

Geri
Yukarı