Perflogs dosyasının içinde admin dosyası olması normal mi?

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar perflogs dosyasını açtım devam dedim açıldı ve içinde admin diye bir dosya var ama içi boş. Bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam değiştirme tarihi yazan yerde doğum günüm var ama dosyayla hiçbir şey yapmadım diye hatırlıyorum ama o tarihlerde PC'de keylogger vardı galiba mailime tehdit mesaji gelmişti ilk başta korkmuştum sonra herkese atılan bir mesajmış ama yine de pcmden ekran görüntüsü atmıştı bende windows 10'un kendi sıfırlama sistemiyle format attım acaba bu keyloogerla falan alakalı bir şey olabilir mi admin yazdığı için korktum.

@efew0

Hocam değiştirme tarihi yazan yerde doğum günüm var ama dosyayla hiçbir şey yapmadım diye hatırlıyorum ama o tarihlerde PC'de keylogger vardı galiba mailime tehdit mesaji gelmişti ilk başta korkmuştum sonra herkese atılan bir mesajmış ama yine de pcmden ekran görüntüsü atmıştı bende windosw 10'un kendi sıfırlama sistemiyle format attım acaba bu keyloogerla falan alakalı bir şey olabilir mi admin yazdığı için korktum.
Hocam değiştirme tarihi konusunda bir fikrim yok maalesef. O dosya ile birşey yapmasanız bile log tutar diye biliyorum gerekli yerlerde. Keylogger'ı ise sıfırlama ile değilde temiz kurulum yapsaydınız en azından kafanız rahat ederdi.Başka yönetmelerde mevcut virüs silmek için. Gitmiştir diye düşünüyorum. Herhangi bir virüs programı yakalardı. Şunlarla tarama yapabilirsiniz eğer virüs varsa hala ona göre yardımcı olabiliriz.

Hocam o mail olayından sonra bilgisayarı formatladıktan sonra bugüne kadar malwarebytes , kaspersky yükleyip tarıyorum arada birşey çıkmıyor şuan da neredeyse hergün defenderle tarıyorum yine birşey yok bencede silinmiştir birde dediğim format atma işlemini şu videodan bakarak yaptım pcyi ilk aldığımda biraz dikkatsiz kullandım biraz büyük ihtimal ondan trojan, keylogger her neyse yedim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde admin dosyasını sileyim mi zaten içinde birşey yok

@efew0

Hocam o mail olayından sonra bilgisayarı formatladıktan sonra bugüne kadar malwarebytes , kaspersky yükleyip tarıyorum arada birşey çıkmıyor şuan da neredeyse hergün defenderle tarıyorum yine birşey yok bencede silinmiştir birde dediğim format atma işlemini şu videodan bakarak yaptım pcyi ilk aldığımda biraz dikkatsiz kullandım biraz büyük ihtimal ondan trojan, keylogger her neyse yedim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Birde admin dosyasını sileyim mi zaten içinde birşey yok

@efew0
Hocam benim bahsettiğim windows'u baştan kurmak, ama galiba şuan bunu gerektirecek bir durum yok. Çünkü malwarebytes ve kasperksy her türlü yakalardı. Perflogs dosyasına geliceksek orda admin yazması normaldir formattan önce bendede vardı ne olur ne olmaz hiç ellemedim takma kafaya fazla.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı