Performans düşme sorunu

alex_mercer

Hectopat
Daha fazla  
1 aydır şehir dışındaydım. Geri döndüğümde bilgisayarım çok yavaşlamıştı, oyunlar oynanacak gibi değil. Acaba eve hırsız girdi de ekran kartını mı götürdü diyerek kasanın kapagından ekran kartı yerinde duruyor mu diye kontrol bile ettim :D. Tüm güncellemeleri yaptım bir tek BIOS güncel değil şu an. Kasanın içinde pek tozda yok ısı değerleri normal CPU ve GPU oyunda değilken 30 derecelerde. Oyunlarda ciddi derecede FPS düşmesi var ve dün 2 filmi üst üste seyrettim filmler bittikten sonra RAM kullanımı sebepsiz %90'daydı. Bugün kontrol ediyorum RAM yükselmedi henüz. Virüs taramaları yaptım biraz temizledim. Şu an sistem temiz görünüyor ancak sorunlar devam ediyor. 1 ay önce sorunsuzdu aslında bir fotmat atsam muhtemelen sorun kalmayacak ama şu an format da atamam bilgisayara. Yardımlarınızı bekliyorum :).

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı