Performans ödevi için 10.000₺ PC toplama

Bütçe
10.000
Dostum yaşın küçük olabilir, yaparsın elbet sakin ol.
Cidden sistem toplamak gibi bir ödevi varsa bunu neden bize yaptırıyor? Ödevini kendisi yapması gerekmez mi? Hani öğrendiklerini pekiştirmek için...

Dostum yaşın küçük olabilir, yaparsın elbet sakin ol.

Daha çok anlama bozukluğu var gibi...
Aynen kardeşim o kadar insan yanlış sen doğrusun, neyse madem anlamayacaksın ben anlatayım.

İlk anlam olarak performans ödevi yapmak için bilgisayara ihtiyacım var anlamı çıkıyor, ikinci olarak ise performans ödevi olarak hocam benden bilgisayar toplamamı istedi anlamı çıkıyor, şunu bana açıklattırıyorsun ya ne diyeyim sana.

Arkadaşlar genel görüşüm şu AMD kartlarına pek yaklaşmayın NVIDIA alın çünkü ben bu karttan bir çok sorun yaşayan kişi gördüm.

Arkadaşlar, arkadaşımızın hocası performans olarak "10 bin liralık PC toplama" ödevi vermiş. Bunu anlamanın nesi zor?

Nerede okuyorsun? Keşke bana da öyle ödev verseler. Bu arada şu PC'ye bak. Sonra bunun parçalarını sen topla.

Cidden sistem toplamak gibi bir ödevi varsa bunu neden bize yaptırıyor? Ödevini kendisi yapması gerekmez mi? Hani öğrendiklerini pekiştirmek için...
Sonuç olarak kimse gelip buraya bir ders ödevi için yardım istemedi. (İstedilerse ben görmedim.)
Artı olarak zaten piyasayı bilmiyorsa bile zamanını harcayıp iyi bir sistem toplayabilir.

Sanırım arkadaş sınıfta kalmış öğretmeni ise ailesi zengindir diye düşünüp bana 10.000 lira pc topla hediye et sınıfı geçireyim demiş. Özel üniversite.
Hocam sizin teorinin Maşallah'ı var. 🤣 On yıl düşünsem aklıma gelmezdi.

Sonuç olarak kimse gelip buraya bir ders ödevi için yardım istemedi. (İstedilerse ben görmedim.)
Artı olarak zaten piyasayı bilmiyorsa bile zamanını harcayıp iyi bir sistem toplayabilir.
Ben performans ödevini bize yaptırmak yerine kendisinin araştırarak yapması taraftarıyım. Performans ödevi öğrendiklerini pekiştirmek ve test etmek için verilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı