Performans ödevi için 10.000₺ PC toplama

Bütçe
10.000
Hayır öyle demiyoruz, fakat burada ki amaç ödevi senin yapman, arkadaş bu yüzden böyle söylemiş sanırsam.
ne niyetle dediğini bilemiyorum artık, kendim yapmak çok isterim ödevi çabalıyorum da zaten ama fazla bilgim olmadığından dolayı bilen insanlara danışmak istedim

ne niyetle dediğini bilemiyorum artık, kendim yapmak çok isterim ödevi çabalıyorum da zaten ama fazla bilgim olmadığından dolayı bilen insanlara danışmak istedim

Sadece "10.000 TL'lik sistem toplama" adlı konu aç istersen, hangi parça birbiri ile uyumlu ve darboğaz nedir hangi parça kombinasyonu vb. vs. gibi şeyler hemen öğrenilmiyo(En azından bende) bu yüzden yeni konu açarsan toplayabilirler, daha sonra merakın var ise kendin bu tip olaylara ilgiliysen zaten sonradan kendin donanımlar hakkında bilgi edinebilirsin.

Bilgisayar toplamanı isteyen bir ödev hangi dersin ödevi? Bu forumdaki bilgisayar toplamaya meraklı arkadaşlarımız da o dersin bölümünü okumayı ister büyük ihtimalle.

senden bekleyen kim? yardım istiyorum ben sadece, bilgisayar toplayıp almak için yardım isteyenlere de 'kendi bilgisayarını kendin topla' diyor musunuz?
Bilgisayar toplamak ayrı ödev yapmak ayrı.
Ne niyetle dediğini bilemiyorum artık, kendim yapmak çok isterim ödevi çabalıyorum da zaten ama fazla bilgim olmadığından dolayı bilen insanlara danışmak istedim.
Art bir niyetim yok, sadece ödevi kendin yapman daha doğru olur. Bilgin olmayabilir eyvallah, insanlardan direkt ödevini yapmalarını istemek yerine bilgi sahibi olup kendin yapman, senin için daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı