Performans Sorunlarını Düzelten Windows 10 Yaması Çıktı, Peki Nasıl Yükleniyor?

Ekran görüntüsü 2021-08-03 154035.png
Ekran görüntüsü 2021-08-03 154100.png

Diğer güncellemeler başlığı altında buldum.
Bana da isteğe bağlı olarak gelmedi diye hatırlıyorum, İnsider Preview kanalında olduğum için olabilir emin değilim.

Ek not: Performans ve FPS anlamında bir değişiklik yok, en azından bende durumlar böyle. Kağıt üzerinde bir iyileştirme olduğunu düşünüyorum, kullanıcıların psikolojik olarak rahatlaması amaçlanmış bence :)

Valorant'ı referans aldım; FPS aralığım hala 110 - 35. Arada uçurum olması can sıkıcı bir durum, sürekli bir drop mevzusu var.

Son düzenleme:
Yüklemenizi asla önermiyorum, hatta asla yüklemeyin diyebilirim. Yükledim ve aynı saat içerisinde aylardır sorunsuz kullandığım sistemim oyun sırasında yanıt vermeyerek yeniden başladı.

Güncelleme bende isteğe bağlı olarak gelmemiş, normal güncelleme olarak yüklenmiş. Oyun modu sorunu hâlâ devam ediyor. FPS değerlerim düşüyor. Bunun dışında bir sorun yaşamadım. Oyun modunu her zamanki gibi kapalı olarak kullanıyorum.

Güncelleme bende isteğe bağlı olarak gelmemiş, normal güncelleme olarak yüklenmiş. Oyun modu sorunu hâlâ devam ediyor. FPS değerlerim düşüyor. Bunun dışında bir sorun yaşamadım. Oyun modunu her zamanki gibi kapalı olarak kullanıyorum.
Oyun modu açmadan mı FPS daha yüksek yoksa açınca mı? Bir de dizüstü bilgisayar mı kullanıyorsunuz yoksa masaüstü bilgisayar mı?

Geri
Yukarı