Performansı yüksek emülatör önerisi

ŞenolGüneş

Hectopat
Yer
Bursa Nilüfer
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi emülatör arıyorum ama en performanslısı hangisi bilmiyorum. Piyasada bir sürü emülatör var ama hangisi en iyisi belli değil. PUBG Mobile, PES Mobile gibi oyunları oynayacağım. Sosyalde bir arkadaş Nox için virüslü demişti sanırsam. Hem virüssüz hem oyunlarda alabileceğim en iyi performansı verebilecek emülatör nedir?

Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi emülatör arıyorum ama en performanslısı hangisi bilmiyorum. Piyasada bir sürü emülatör var ama hangisi en iyisi belli değil. PUBG Mobile, PES Mobile gibi oyunları oynayacağım. Sosyalde bir arkadaş Nox için virüslü demişti sanırsam. Hem virüssüz hem oyunlarda alabileceğim en iyi performansı verebilecek emülatör nedir?

Ben genelde çoğu kişinin bilmediği Mumu Player'i kullanıyorum. Gayet hızlı ve işimi görüyor.

Çoğu emulator zaten aynı mantıkta çalışıyor. Bunun yerine direk bilgisayarınza Android (Prime OS) kurabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ve Dual Boot diye bir şey demişler. Tam olarak ne oluyor Dual Boot?

Tamam hocam inceliyorum.

Hocam Prime OS`a geçerken yüklediğim oyunlar vb. silinir mi?
Ayrı bir işletim sistemi kurduğunuz için evet. Dual boot kurabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı