Performanslı tarayıcı önerileri

Scitians

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar, Linux'tan kalma bir alışkanlık olarak Firefox kullanıyorum. Windows sistemi debloat ettim. Edge vs yok içerisinde. Ama Firefox anlamadığım şekilde tek sekme iken dahi 1100-1200 arası RAM tüketiyor. Görüldüğü üzere çok fazla bir RAM'im yok ve Android Studio açınca bilgisayar artık öksürmeye başlıyor. En performanslı ama eklenti, senkronizasyon vs. kullanabileceğim tarayıcı hangisidir? Önerilere açığım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    46,8 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Brave'e göz atabilirsin. Chrome başta olmak üzere bir çok eklenti desteği de var.

Brave. Özellikle sayfa yükleme hızı için Brave.
Eki Görüntüle 1318506
Madem iki kişi brave diyor indireyim. Ama bu Sync olayını nasıl çözebiliriz? Yok mu kolay bir yolu? Sync olayından kastım şu mobilde kullanmama gerek yok pek telefon kullanmıyorum ancak bilgisayar üzerinde oturum açtığım zaman şifreler geri gelsin istiyorum.

Brave. Sanırsam en az 4-5 aydır kullanıyorum çok iyi tarayıcı.

Madem iki kişi brave diyor indireyim. Ama bu Sync olayını nasıl çözebiliriz? Yok mu kolay bir yolu? Sync olayından kastım şu mobilde kullanmama gerek yok pek telefon kullanmıyorum ancak bilgisayar üzerinde oturum açtığım zaman şifreler geri gelsin istiyorum.
Oturum açmaktan kastınız Google hesabına giriş yapınca gelen şifreler mi?

Geri
Yukarı