Performax baltazar Gaming RGB 7.1 kulaklık alınır mı?

Bugün varsa alacağım şok marketten. Beğenmezsem iade ederim.
Kulaklıklarda iade etme diye bir şey yok, kutusunu açarsan hijyen ürünü olduğu için iade edemezsin ayrıca mağazadan bir şey alırsan iade kabul etmezler, internetten bir şey alırsan iade eder. Mağazadan satılan şeylere iade almıyorlar. Kulaklık zaten kötü neden inanmıyorsun ki ?

Kulaklıklarda iade etme diye bir şey yok, kutusunu açarsan hijyen ürünü olduğu için iade edemezsin ayrıca mağazadan bir şey alırsan iade kabul etmezler, internetten bir şey alırsan iade eder. Mağazadan satılan şeylere iade almıyorlar. Kulaklık zaten kötü neden inanmıyorsun ki?

Bilemedim ki hocam şu ana kadar alınmaz denilen neredeyse tüm teknolojik ürünler işimi görüyor Snopy Everest Piranha gibi en dandik ürünleri bile yıllardır kullanıyorum ufak sorunlar dışında sorunu yok. İnternette de bir incelemesini gördüm kulaklığın incelemeye göre güzel bir kulaklık gibi duruyor. Zaten fazla bir beklentim de yok.

Bilemedim ki hocam şu ana kadar alınmaz denilen neredeyse tüm teknolojik ürünler işimi görüyor Snopy Everest Piranha gibi en dandik ürünleri bile yıllardır kullanıyorum ufak sorunlar dışında sorunu yok. İnternette de bir incelemesini gördüm kulaklığın incelemeye göre güzel bir kulaklık gibi duruyor. Zaten fazla bir beklentim de yok.
340tl ye razer kraken sattılar 2 gün önce, yeniden stoğa geliyor bazen 380 tl fiyatına ona bakabilirsin. 50tl hediye çeki alırsın alttaki kampanya ile 330tl ye gelmiş olur.
Bazen stoğa ekliyorlar. (konsol için yazdığına bakma pcde de çalışıyor)

normalde bu kulaklık 240tl civarında fiyatının düşmesini bekleyebilirsin.

Sen hiç önerilen bir ürünü kullandın mı ki? Bir insan iyi bir ürünün nasıl bir şey olduğunu bilmeden en kötü ürünü bile güzel bulur o kulaklık şu an bende var hediye olarak geldi hiç memnun değilim ilk zamanlar memnundum ama şimdi hem mikrofonu bozuldu hem de sağ tarafı cızırdamaya başladı.

Not: Kulaklığı alalı 8 ay oldu.

Geri
Yukarı