Performax G Xetra alınır mı?

hocam kullanım bilgileriniverirmisiniz nasıl şuan ?
orada yazdığım üzere pazartesiden beri kullanıyorum yaklaşık 1 ay olacak herhangi bir sorun yok klavye gayet basım hissiyatı olarak güzel outemu sw kullanıyor WASD tuşlarını inanılmaz aktif kullanılıyorum 1 kere bile tutukluluk yapmadı zaten son 3 aydır çalışmıyorum evdeyim aktif kullanımdayım pcde bana mısın demiyor yazılım konusuna girmeyeceğim ona siz bakarsınız zaten ama kasanın üstü aleminyum metal biraz basınçtan kaynaklı yay sesi var fakat swden dolayı olduğunu düşünmüyorum tamamen kasadan dolayı çünkü klavyede M tuşunda harbi bir yay sesi var basarken gacırdıyor ondan referans aldım güzel yani fiyatına göre iyi basınçtan dolayı biraz çınlar ben rahatsız olmam diyorsanız iyi :D

orada yazdığım üzere pazartesiden beri kullanıyorum yaklaşık 1 ay olacak herhangi bir sorun yok klavye gayet basım hissiyatı olarak güzel outemu sw kullanıyor WASD tuşlarını inanılmaz aktif kullanılıyorum 1 kere bile tutukluluk yapmadı zaten son 3 aydır çalışmıyorum evdeyim aktif kullanımdayım pcde bana mısın demiyor yazılım konusuna girmeyeceğim ona siz bakarsınız zaten ama kasanın üstü aleminyum metal biraz basınçtan kaynaklı yay sesi var fakat swden dolayı olduğunu düşünmüyorum tamamen kasadan dolayı çünkü klavyede M tuşunda harbi bir yay sesi var basarken gacırdıyor ondan referans aldım güzel yani fiyatına göre iyi basınçtan dolayı biraz çınlar ben rahatsız olmam diyorsanız iyi :D
kardeşim bende klavyeyi almayı planlıyorum herhangi bir sorun var mı önerirmisin paylaşırsan sevinirim...

kardeşim bende klavyeyi almayı planlıyorum herhangi bir sorun var mı önerirmisin paylaşırsan sevinirim...
hala cayır cayır çalışıyor gayet memnunum mmorpg oyuncusu olarak beni fazlasıyla mutlu etti kasanın üstü sert metal basımlarda ufaktan çınlama yapıyor ama kesinlikle swlerden dolayı değil beni rahatsız etmiyor 😊

hala cayır cayır çalışıyor gayet memnunum mmorpg oyuncusu olarak beni fazlasıyla mutlu etti kasanın üstü sert metal basımlarda ufaktan çınlama yapıyor ama kesinlikle swlerden dolayı değil beni rahatsız etmiyor 😊
Eyvallah kardesim saolasin urun ile alakali kafamda soru isareti kalmadi,sira geldi indirimi kovalamaya... 😁

Hala öneriyor musunuz?
Asla sakın almayın. 2 kere garantiye gönderdim hep aynı sorunu yaşayıp durdum 2.de direkt garanti firması stokta ürün yok dedi eee napıcaz dedim klavye yok para iadesi yapamıyoruz bizden almadığınız için dedi sadede gelin hanımefendi dedim size fare yollayalım dediler yok ben klavye istiyorum dedim o zaman çok beklersiniz dedi kibar bir dille bu ne perhiz bu ne lahana turşusu üzerine katın daha iyi bir şey alın yoksa garantiyle uğraşıp durursunuz sonunda stok yok diye size fare falan gönderirler ben banggooddan klavye aldım onu bekliyorum outemu beni üzdü ya da klavyenin lehimleri kalitesizdi bilemiyorum :D

Son düzenleme:
Asla sakın almayın. 2 kere garantiye gönderdim hep aynı sorunu yaşayıp durdum 2.de direkt garanti firması stokta ürün yok dedi eee ne yapacağız dedim klavye yok para iadesi yapamıyoruz bizden almadığınız için dedi sadede gelin hanımefendi dedim size fare yollayalım dediler yok ben klavye istiyorum dedim o zaman çok beklersiniz dedi kibar bir dille bu ne perhiz bu ne lahana turşusu üzerine katın daha iyi bir şey alın yoksa garantiyle uğraşıp durursunuz sonunda stok yok diye size fare falan gönderirler ben Banggood'dan klavye aldım onu bekliyorum Outemu beni üzdü ya da klavyenin lehimleri kalitesizdi bilemiyorum :D

Hmm üzücü. 500 TL civarı önerebileceginiz bir şey var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı