Performax perfan 120h kutusundan ARGB kumandası çıkıyor mu?

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
Aarkadaşlar anakartım ARGB desteklemediği için SE 214XT almaktan vazgeçmiştim. Bu ürün başka ve neredeyse aynısı ayrıca sitesinde içinden RGB kontrolcü çıktığı söyleniyor alan arkadaşlara soruyorum öyle mi?

1674675041600.png

Ayrıca bunu alırsam içinden termal macun çıkacak mı? Çıkan termal macun kötü olur mu?

Aarkadaşlar anakartım ARGB desteklemediği için SE 214XT almaktan vazgeçmiştim. Bu ürün başka ve neredeyse aynısı ayrıca sitesinde içinden RGB kontrolcü çıktığı söyleniyor alan arkadaşlara soruyorum öyle mi?

Eki Görüntüle 1645400

Ayrıca bunu alırsam içinden termal macun çıkacak mı? Çıkan termal macun kötü olur mu?
Kontrolcü çıkıyor dahili olarak ,ayrıca ARGB 214 istemiyorsanız ID-COOLING SE-214-XT RGB 4Pin PWM 120mm İşlemci Soğutucu (Random Spectrum Lighting) Fiyat

Hocam bu Performax aynı ürünün basılmışı ise kutudan kontrolcü çıktığı için şimdi bile alabilirim çok hırslandım. Çünkü ARGB kontrolcüler en az 200TL ve ek masraf çıkıyor.
Bildiğim kadarıyla perfan modeli 224 ile aynı model. Ayrı olarak çıkmıyor diye biliyorum dahili dediğin bios veya uygulama ile ayarlanabilen.

Bildiğim kadarıyla perfan modeli 224 ile aynı model. Ayrı olarak çıkmıyor diye biliyorum dahili dediğin BIOS veya uygulama ile ayarlanabilen.

Anlamadım dediğinizi. İlk mesajda dahili kumanda çıkıyor dediniz şimdi niye çıkmıyor dediniz. Perfan 120h modelinde kumanda kontrol var mı yok mu?

Anlamadım dediğinizi. İlk mesajda dahili kumanda çıkıyor dediniz şimdi niye çıkmıyor dediniz. Perfan 120h modelinde kumanda kontrol var mı yok mu?
Dahili olarak çıkıyor dedim hocam yorumumda, sitesinde de böyle yazıyor. Ben 224 xt kullanıyorum ama RGB veya ARGB modeli değil. Ayrı kumanda yok diye biliyorum dahili dediği için.

Dahili olarak çıkıyor dedim hocam yorumumda, sitesinde de böyle yazıyor. Ben 224 XT kullanıyorum ama RGB veya ARGB modeli değil. Ayrı kumanda yok diye biliyorum dahili dediği için.

Anladım hocam teşekkürler. Peki bu perfan 120H'da termal macun çıkıyor mu? Alan çok kişi var ama Allah'ın bir kulu inceleme yapmamış.

Hocam sağ aşağıdakini PSU SATA girişine takıp kumandasını kasa içinden bir kereleğine ayarlayabiliyoruz sanırım olayı nedir onun?

Siz AM4 sokete mi taktınız? Anakartın arkasındaki soketide değiştirmek kolay mı?
hocam onu ön tarafa atıyorsun psu ya bağlıyorsun rengini ayarlamak istediğinde camı çıkartman gerekiyor.

Geri
Yukarı