Performax Xargon alınır mı?

300 lira bütçede ses yapmayan kaliteli bir klavye öneriniz var mı?

Maalesef yok. Çünkü mekanik klavyelerin fiyatları uçtu gitti. Sizin bütçeniz bu baktığınız ya da benim örnek gösterdiğim tarzı red Switch ürün alabilirsiniz. Belki giriş seviyesi olması beklenilen kaliteyi vermese de en azından mekanik klavyeye alışmış olursunuz. İleride şu tarz Redragon K552-R Kumara Rainbow Işıklı Kablolu Mekanik Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe klavye alırsınız.

Hocam 1 yıldır aktif olarak kullanıyorum tuşlarında bugüne kadar hiç basmama olmadı, silinme gibi bir şeyde söz konusu değil aktif olarak kullanıyorum.
Hocam bende Xargon almayı düşünüyorum size birkaç sorun var müsait olunca cevaplarsanız sevinirim.
Bu ses tekerleği pc ilk açıldığında ses değilde rgb ışık şiddeti ayarında başlıyor diyorlar. Bu konu senin başına geldi mi geldiyse nasıl çözdünüz ?
Birde uygulamasında makro atamayı denediniz mi yazılımı iyi çalışıyor mu ?

Hocam bende Xargon almayı düşünüyorum size birkaç sorun var müsait olunca cevaplarsanız sevinirim.
Bu ses tekerleği PC ilk açıldığında ses değil de RGB ışık şiddeti ayarında başlıyor diyorlar. Bu konu senin başına geldi mi geldiyse nasıl çözdünüz?
Bir de uygulamasında makro atamayı denediniz mi yazılımı iyi çalışıyor mu?

Evet basılı tutunca ses oluyor normal şartlarda ışığın kapatılması. Makroyu denedim Knight oynuyorum aşırı kötü bir makrosu var yanlış yere mi bağladım bilmiyorum ama makro atamada bir klavye gidip geliyor renkleri aç kapat yapınca uygulamadan düzeliyor ama değişik bir şey makroyu ufak tefek şeylerde kullandım. Ucuz oyuncu mouselerinin makrolarının aynısı zaten pek bir şey beklemeyin.

Evet basılı tutunca ses oluyor normal şartlarda ışığın kapatılması. Makroyu denedim Knight oynuyorum aşırı kötü bir makrosu var yanlış yere mi bağladım bilmiyorum ama makro atamada bir klavye gidip geliyor renkleri aç kapat yapınca uygulamadan düzeliyor ama değişik bir şey makroyu ufak tefek şeylerde kullandım. Ucuz oyuncu mouselerinin makrolarının aynısı zaten pek bir şey beklemeyin.

Dosya Ekleri

• 15EEA9F2-595C-41B4-A28A-74A824EBCD8B.jpeg
    15EEA9F2-595C-41B4-A28A-74A824EBCD8B.jpeg
    110,5 KB · Görüntüleme: 53
teşekkürler, bu gibi problemler yüzünden düşünme aşamasındayım. OUTEMU switch kullandığı için bir yandan aklımı çeliyor.

Xangon Rgm Mod.jpeg

Xargon Red Switch modelinden aldım, keycaps söküp baktığımda gerçekten outemo switch kullandıkları görülüyor.
Tuş basmama gibi kalite sorunları olmazsa güzel klavye.
Yazılımından kendi custom rgb düzeninizi yapabiliyorsunuz ve multimedya tuşlarıda bu custom modda kararabiliyor(noırmalde aşırı ışıklı oluyorlar rahatsız oluyordum bu iyi oldu).
Şimdilik kendime göre böyle bir düzen yaptım, yazılımın tek sorunu normalde rgbsi çalışan > ve , tuşlarının bu modda kararması , bunun haricinde güzel bir özellik.
Çınlama yapıyor arkadaşlar bu bir gerçek bunu bilerek alın ama yay çınlaması gibi değil klavyenin tabanının metalinden tuşa basım sesiniz yansıyor gibi bir ses, rahatsız olmadım ama olan olabilir, tiz bir ses değil yani bunu bilin.
Amazondan aldığımıda belirtmek isterim sorun olursa iadesi kolay oluyor.
Bi hayırlı olsununuzu alırım iyi sosyaller :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı