Performax Xotran vs Xrades 24 nasıldır?

400 liraya daha iyi sensörlüsünü önerin bizde öğrenelim.

Arkadaşın attığı Performax xotran modeline 3327 bulunuyor hocam örnek isterseniz. Bu bütçelerde maalesef ekonomi sağ olsun adamakıllı fare kalmadığından iyi bir fare bulmak çok zor. Arkadaş hatırlatana kadar benim bile aklımdan çıkmıştı model.

Bu markanın ürünlerine nedense güveniyorum. Performax xetra red switch klavyem var, aldıktan 4 ay sonra a,w tuşlarım tutukluk yapıyordu. Garantiye gönderdim 3 gün içinde ürün değişimi yaptılar. Hizmet olarak güzel kalite olarakta aynı segmentte olan markaları solluyor.

Arkadaşın attığı Performax xotran modeline 3327 bulunuyor hocam örnek isterseniz. Bu bütçelerde maalesef ekonomi sağ olsun adamakıllı fare kalmadığından iyi bir fare bulmak çok zor. Arkadaş hatırlatana kadar benim bile aklımdan çıkmıştı model.

Bayağı iyiymiş o zaman hocam bende de Katar Pro var bayağı indirime girdiği için hemen almıştım sizce sensörü iyi midir?

Bayağı iyiymiş o zaman hocam bende de Katar Pro var bayağı indirime girdiği için hemen almıştım sizce sensörü iyi midir?

Katar Pro büyük el için biraz küçük olabilir, sensör olarak kendi rakiplerine göre üstün. 3327 sensör kullanıyor diye biliyorum gayet kaliteli sensör.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-17-01-19-24-356_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-17-01-19-24-356_com.android.chrome.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 7

Geri
Yukarı