Perma yaptırılır mı?

saphary

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Antalya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 2600, RX590, 16GB, Corsair Delta Spec
Meslek
Boş İşler Erbabı
Yanlar kısaltılacak üst bırakılacak şekilde perma yaptırmayı düşünüyorum. Hafiften ince telli saçlarım var ve sülaleme bakarak söyleyebilirim ki saç genetiğimin sağlam olduğunu düşünüyorum. Şu anki saç stilim sağa doğru dalgalı şeklinde. Saçımın sol kısmı sağa doğru biraz daha uzunumsu bir şekilde ama kuaför halleder diye düşünüyorum. Daha önceden yaptıran oldu mu? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ben yaptırdım gayet güzel oldu bir kötü yanını görmedim. Ama kaliteli bir berbere git kaliteli malzemeler kullansın.

Yanlar kısaltılacak üst bırakılacak şekilde perma yaptırmayı düşünüyorum. Hafiften ince telli saçlarım var ve sülaleme bakarak söyleyebilirim ki saç genetiğimin sağlam olduğunu düşünüyorum. Şu anki saç stilim sağa doğru dalgalı şeklinde. Saçımın sol kısmı sağa doğru biraz daha uzunumsu bir şekilde ama kuaför halleder diye düşünüyorum. Daha önceden yaptıran oldu mu? Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Ben yaptırdım bayağı iyi oldu tek kötü yanı ilaçla olduğu için 2 gün kafan kedi kumu gibi kokuyor başka kötü yanı yok.

Bir de söylemeyi unuttum permadan 2 ay sonra saçım 1 günde kirleniyordu. Permalar diken gibi kalabiliyor her gün duş almak zorunda kalabilirsin.

Bir de söylemeyi unuttum permadan 2 ay sonra saçım 1 günde kirleniyordu. Permalar diken gibi kalabiliyor her gün duş almak zorunda kalabilirsin.
Her gün spor yüzünden etmek zorundayım problem olmaz.

Fiyatları sayesinde vazgeçtim permadan :D. 1 ay, 2 ay saçım kıvırcık duracak diye 450TL vermeyi göze almadım.
Etkisi geçince bile saçlar normalden bi tık daha kıvırcık olabiliyor. Çok kötü olursa sıfıra vurdururum problem olmaz.

Geri
Yukarı