Persona 3 Reload, Playstation Store'da 1300 TL

@Hiroo Tartarus sıkıcı, evet ama oyunun full moon kısımlarını saymazsak 15 saat falan orada geçiyor ve 80 saatlik oyunda çok değil. Full moon kısımları da farklı içerik sunuyor zaten. Ayrıca 50. kata anca çıkmışsınız muhtemelen teürji sistemini falan bile görmediniz ki en basic yeni sistem denebilir. Keza çok iyi bir Remake olmasa da erkek karakterlere sl eklemek, sllerin full voice-acted olması, savaş animasyonlarının baştan aşağı yenilenmesi, teürji sistemi ve Tartarus'a Monad kapıları ve yan görevler eklenmesini falan da görmediniz. Orijinal oyunu da oynamadığınız belli. Bu noktada remake çöp abi oyun da çöp deme hakkınız pek yok.

Ayrıca oyun sizlik değil bence. Eğer iyi bir hikaye ve ben karakterlerle ekip olayım, bağ kurayım, slice of life anime hayatı yaşayayım diyorsan tam senlik oyun. Ama siz galiba oynanış odaklı bir dungeon crawler beklediniz ki dediğim gibi 15 saat falan ancadır oynanış kısımları. Ben yarım saatte bitiriyorum hatta direkt Tartarus'u. Kaldı ki siz daha başlarda sayılırsınız. Oyun hiç sizlik değil. Çöp demek yerine sizlik olmadığını kabul edin. Olabilir, herkese her oyun gitmez. Hele de Persona bu 50 saat metin okuyorsun. Anlarım. Ama oyuna "Çöp abi bu ne ya?" demek komik oluyor ki dediğim gibi daha başlarda sayılırsınız. Bence yanlış beklentileriniz var. Yoksa Persona 3 hikayesi kadar kaliteli bir hikaye pek görmedim oyunlarda.

Hocam PS4 sürümünde de Türkçe olduğundan emin misiniz? Sega ile mail yoluyla iletişime geçtim bunu ve ekran dili olarak Türkçe yok dediler siz PS4'ten oynayıp mı söylüyorsunuz bunu.
Hayır, PS4'ten oynamadım ama 5'te olup 4'te olmaması saçma olurdu. Game Pass üzerinden oynama şansınız olursa oradan oynayın isterseniz. Ben de merak ettim şimdi. Biraz araştırayım. Hatta acaba imkanınız varsa oyunu alıp bakabilirseniz memnun olurum.

Bir PS4 korsan oyun forumunda Türkçe desteklediğini söylemişler.

Hayır, PS4'ten oynamadım ama 5'te olup 4'te olmaması saçma olurdu. Game Pass üzerinden oynama şansınız olursa oradan oynayın isterseniz. Ben de merak ettim şimdi. Biraz araştırayım. Hatta acaba imkanınız varsa oyunu alıp bakabilirseniz memnun olurum.

Bir PS4 korsan oyun forumunda Türkçe desteklediğini söylemişler.

Zaten şu an Game Pass üzerinden oynuyorum ancak aynı zamanda oyuna sahipte olmak istiyorum. Steam'den 70 dolar verip almak yerine PS4'ten 1300 TL daha makul gelmişti ama net bir bilgi alamadığım için satın almayı riske atmak istemedim çünkü PS Store de iade biraz farklı işliyor maalesef oyunu yükleyip oynarsan iade edemiyorsun diye biliyorum. Bir sürümünde olup başka sürümünde olmaması bana da garip geliyor ama Sega'dan aldığım mailde bir hata var mıdır sanmıyorum.

Zaten şu an Game Pass üzerinden oynuyorum ancak aynı zamanda oyuna sahipte olmak istiyorum. Steam'den 70 dolar verip almak yerine PS4'ten 1300 TL daha makul gelmişti ama net bir bilgi alamadığım için satın almayı riske atmak istemedim çünkü PS Store de iade biraz farklı işliyor maalesef oyunu yükleyip oynarsan iade edemiyorsun diye biliyorum. Bir sürümünde olup başka sürümünde olmaması bana da garip geliyor ama Sega'dan aldığım mailde bir hata var mıdır sanmıyorum.
Xbox'ta da şu anda 1300TL hocam.

Ben de alacağım yüzde 50 yerse.

@HolyMorph ben de normalde Steam'den yüzde 50 yiyince çekerdim de SEGA'nın paragözlülüğü sağolsun The Answer paketi bende Xbox üzerinde olduğu için oradan alacağım. (Game Pass Ultimate bedava vermişti.)

Geri
Yukarı